Nájdeš nás aj na:

Letenky

Sprav si leto aj na jeseň či v zime: Kanárske ostrovy z Viedne za 91 eur!

Gran Canaria je najnavštevovanejším ostrovom, a na slávnej pláži Las Canteras sa nakrúcali aj posledné scény filmu Moby Dick. Miestni Gran Canarii hovoria aj Miniatúrny kontinent, pretože na ostrove nájdeme pieskové duny pripomínajúce africkú Saharu, majestátne kaňony, ktoré sa podobajú na tie americké, ale aj sladkovodné nádrže, ktorých je v kontinentálnej Európe neúrekom. Oddýchnite si na jedinečnom mieste, doprajte si relax na Gran Canarii – v ponuke sú letenky z Viedne od 91 eur + máme aj super hotely s letenkami od 317 eur.

Reklama

Tip redakcie: Na letisko Viedeň sa viete dopraviť veľmi komfortne autobusmi Slovak Lines už od 1 EUR.

Lacné Kanárske ostrovy

Gran Canaria od 91 EUR

✅ november ✅ december ✅ január

Viedeň ➜ Gran Canaria ➜ Viedeň od 91 EUR [otw_shortcode_button href=“https://www.pelikan.sk/sk/akciova-letenka/L-374″ size=“large“ bgcolor=“5fbded“ icon_type=“general foundicon-right-arrow“ icon_position=“right“ shape=“radius“ color_class=“otw-orange“ target=“_blank“]REZERVUJ LETENKY[/otw_shortcode_button]

Ak sa chcete vybrať na „Kanáre“, tak jeseň je ten pravý čas. Počasie je tu takmer stabilné počas celého roka, v októbri sa však okrem húfov turistov vyhnete aj vysokým teplotám. 13 ostrov je veľmi rozmanitých a každý si tu nájde to svoje. Gran Canaria a Tenerife sú najturistickejšie, sú tu typické letoviská a nočný život. Fuerteventura ponúka okrem dokonalých kilometrových pláži super vlny, takže ak na surf, tak sem. Náš tajný tip je ale ostrov Lanzarote. Na mesačnú krajinu a dramatické vulkanické útesy pri krásnych plážach len tak nezabudnete.

Gran Canaria pláž

Aj keď je december klasifikovaný ako zimný mesiac, neznamená to, že budete musieť celý mesiac nosiť zimnú bundu a triasť sa od zimy. S touto letenkou sa môžete dostať na ostrov, ktorý ponúka celoročne veľmi príjemné podmienky na dovolenku. Behom decembra je priemerná teplota na Kanárskych ostrovoch 20° Celzia a v noci neklesne pod 15° C. Takže ak patríte medzi tých ľudí, ktorí z duše nenávidia zimu, toto je výborná a lacná voľba.

Kanárske ostrovy

A ak by ste náhodou nevedeli ako famózne to vyzerá na Kanároch, pozrite si našu malú fotogalériu:

cerveny-ostrov

cervene-plaze-lanzarote

jaskyne-lanzarote

plaze-lanzarote


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    5/5 - (2 votes)
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérky Eliška a Nina.

Hore