Nájdeš nás aj na:

Ázia

Luxusné Maldivy pre rodiny aj potápačov: All inclusive rezort 5* Joy Island otvoria v septembri

Maldivy sú súostrovím uprostred Indického oceána, ktoré je domovom stoviek koralových útesov. Sú preto ideálnym exotickým útekom v prípade, že si potrebuješ oddýchnuť alebo jednoducho vychutnať trochu času pre seba. Nie náhodou sú Maldivy označované za jednu z najobľúbenejších destinácií na svete. Objavuj tento raj na zemi v novučičkom hoteli *5 Joy Island na Maldivách, ktorý má byť otvorený už v septembri tohto roku. Rezervuj si pobyt v tomto luxusnom rezorte za uvádzacie ceny. Hotel ponúka špičkovú gastronómiu, má výborné podmienky pre rodiny s deťmi a je ideálny pre nadšencov vodných športov.

Reklama

Čím je rezort *5 Joy Island výnimočný?

 • rozprestiera sa na ostrove v severnej oblasti Male, do rezortu ťa z letiska dopraví rýchloloď (40 min.)
 • celý rezort lemuje piesočná pláž s tyrkysovou lagúnou
 • ponúka špičkovú medzinárodnú gastronómiu
 • v jednej časti ostrova sa nachádza koralový útes, vhodný pre potápačov
 • ponúka ubytovanie v 150-tich luxusných vilách vhodných aj pre rodiny s deťmi
 • ponúka program pre deti
rezort *5 Joy Island recepcia

Ubytovanie, aké si len zažiadaš

V hoteli *5 Joy Island máš možnosť ubytovať sa v 90-tich vilách nachádzajúcich sa na pláži a v 60-tich umiestnených priamo nad tyrkysovými lagúnami. Sú navrhnuté vo sviežich tónoch a ich farebné vybavenie dokonale dopĺňa atmosféru rajských Maldív. Vybrať si môžeš z rodinných víl ale aj z romantických víl pre dvoch. Sú navrhnuté tak, aby každá z nich poskytovala úžasný výhľad na oceán a západy slnka. Ubytovanie je celkovo rozdelené do piatich kategórií – plážová vila, plážová suita, vila v lagúne, suita v lagúne a extravagantná suita v lagúne so súkromným bazénom.

Family Beach Vila

Táto vila s rozlohou 100 metrov štvorcových je ideálnou voľbou pre rodiny s deťmi, nakoľko má prepojovacie dvere z verandy, takže je ideálna pre rodičov, ktorí chcú zostať blízko svojich detí, ale zároveň chcú mať svoje súkromie.

rezort *5 Joy Island family izba lagoon vila

Lagoon Vila

rezort *5 Joy Island

Lagoon Suita

Pre zamilované páry určite odporúčame Joy Lagoon Suity, kde majú dovolenkári k dispozícii krásne apartmány so špičkovým vybavením a absolútne súkromie.

rezort *5 Joy Island lagoon suita

Lagoon Suita s bazénom

rezort *5 Joy Island lagoon suita s bazénom

V rezorte *5 Joy Island možno nájsť celkovo tri reštaurácie a jeden bar, školu potápania, centrum pre vodné športy, kúpeľný komplex, posilňovňu, detský klub, tenisové kurty a v ponuke sú rôzne vodné exkurzie či možnosť šnorchlovania takmer kedykoľvek.

rezort *5 Joy Island bar s bazénom
rezort *5 Joy Island plážový bar
rezort *5 Joy Island spa

All Inclusive s TOP Gastronómiou

The Market – Hlavná hotelová reštaurácia, navrhnutá v štýle otvoreného trhu, ponúka rôzne jedlá z celého sveta, ktoré ťa prenesú do najväčších svetových metropol a zároveň ti neunikne nádherný výhľad na Indický oceán. Pestré menu prekvapí tvoje chuťové bunky každý deň niečím novým.

rezort *5 Joy Island reštaurácia Market

II Basilico – vedľa bazéna nájdeš typickú taliansku pizzeriu, kde si môžeš vychutnať to najlepšie z talianskej kuchyne.

Rainbow – Tento hlavný hotelový bar je ideálnym miestom na stretnutie s ostatnými hosťami. Široká ponuka čerstvých koktailov a vín dopĺňa uvoľnenú a priateľskú atmosféru. Navyše si tu každý večer môžeš vychutnať živé hudobné vystúpenia.

rezort *5 Joy Island cocktail bar

Chitinguito – Na samom konci ostrova sa nachádza táto reštaurácia a bar typu „všetko v jednom“. Na obed sa tu podáva vynikajúca paella a večer si môžeš vychutnať grilované špeciality pod hviezdami.

Ako sa dostať do *5 Joy Island?

Po prílete na Maldivy sa do rezortu Joy Island dopravíš motorovým člnom. Cesta trvá 40 minút.

rezort *5 Joy Island bazén

Lacné letenky na Maldivy


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


 • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
  • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
  • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
  • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
  Prosím, ohodnoťte náš článok.
Komentáre

Dominika pochádza z Bratislavy a je absolventkou fakulty masmediálnej komunikácie. Počas štúdia si vyskúšala prácu v niekoľkých online redakciách zameraných na šport, hudbu, životný štýl a cestovanie. Zúčastnila sa marketingovej a novinárskej stáže v Portugalsku. Za svoje vysnívané destinácie považuje Juhovýchodnú Áziu, Kanadu, Nový Zéland, Austráliu, Indiu......a vlastne všetky. Riadi sa heslom: „Cestovať znamená žiť.“

Hore