Nájdeš nás aj na:

Ázia

Veľmi lacné letenky na Maldivy! Uži si bezpečnú dovolenku na ostrovoch aj tento rok

Veľmi lacné letenky na Maldivy! Uži si bezpečnú dovolenku na ostrovoch aj tento rok

Hľadáš dovolenku v bezpečí a v súkromí? Stačia ti lacné letenky alebo ti vypelikánujeme ponuku aj s TOP hotelmi? Ak sa povie Mal(e)divy, Pelikán ti ochotne poradí vo všetkých smeroch. Letenky aktuálne zoženieš za veľmi priaznivé ceny, hotely už sú od leta postupne všetky otvorené a po prílete na ostrovy stači ukázať negatívny test na COVID-19 (nie starší ako 72 hodín).

Reklama

Lacné letenky na Maledivy (sezóna 2020-2021)

Na exotické Maldivy sa začalo lietať už počas leta 2020. Krajina sa spočiatku otvorila všetkým štátom a národnostiam aj bez testovania či karantény. Neskôr toto pravidlo sprísnila, aby ochránila všetkých návštevníkov. Po novom teda po prílete na medzinárodné letisko Male treba ukázať negatívny test na COVID-19. Po návrate na Slovensko sa treba registrovať (Maldivy patria medzi tzv. červené krajiny), absolvovať pár dní izoláciu doma a následne štátom hradený test na koronavírus.

Akciové letenky na Maldivy

Tak šup-šup naplánujte si dovolenku na koniec roka 2020, prípadne budúci rok. Čakajú vás nádherné snehobiele pláže s vysokými palmami a tyrkysovým morom a bezstarostná dovolenka v súkromí.

Počasie na Maldivách: nesklame po celý rok

Počasie: Maldivy ťažia zo svojej rovníkovej geografickej polohy a tropického podnebia zaručujúceho teplo a slnečno počas celého roka. Najteplejším mesiacom je apríl, najchladnejším december. Teploty však v značnej miere závisia od monzúnov. Priemerná teplota počas celého roka dosahuje 27 °C, v najteplejších mesiacoch vystúpi na 31 až 33 °C. More na Maldivách má celoročnú teplotu okolo 27 °C.

Najkrajšie pláže na Maldivách? Všetky

Čo robí toto miesto tak výnimočným? Predovšetkým pláže. Nikde inde na svete nenájdete tak biely piesok a tak belaso zafarbenú vodu. Doslova raj v Indickom oceáne.

Maldivy už nie sú destinácia len pre najbohatších

Nebojte sa cien ubytovania. Tak ako kdekoľvek inde, aj tu možno nájsť drahé ubytovanie, ale aj veľmi výhodné ubytovanie.

Skúste napríklad aj Airbnb alebo tento odkaz.

Potápanie na Maldivách: pre začiatočníkov aj expertov

Nádherný podmorský svet. Maldivy sa umiestňujú v rebríčkoch najlepších destinácií pre potápačov na top pozíciách.

Viac ako 1200 ostrovov. Preskúmate ich všetky?

Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na redakcia@pelipecky.sk. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na novinky@pelipecky.sk. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodila dcérka Eliška.

Odporúčame

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

Výnimky zo zákazu vychádzania sa týkajú aj cestovania https://t.co/6ZtGyLYLQx15 hodiny dozadu
Dubaj má novú svetelnú fontánu. Je najväčšia na svete https://t.co/IdeU4sdM2G #novinky16 hodiny dozadu
Boeing testoval čistenie lietadla so živým vírusom. Použité metódy sa osvedčili https://t.co/XFTPddpwHt #novinky19 hodiny dozadu
Wizz Air otvára základňu na letisku Gatwick v Londýne https://t.co/btFYhZi4XA #novinky21 hodiny dozadu
Zanzibar na jeseň alebo v zime? Prinášame lacné letenky na sezónu, tipy a vstupné podmienky https://t.co/U0wyPrdqJA #cestopisy21 hodiny dozadu
Koronavírus a cestovanie – všetko, čo potrebuješ vedieť https://t.co/QOAvhIh2a4 #novinky21 hodiny dozadu
Ktoré krajiny môžeme navštíviť: mapa, aktuálne odporúčania a zákazy (COVID-19) https://t.co/x7NNWluw1g #novinky21 hodiny dozadu
Thajsko k sebe pustí prvých turistov. Podmienkou je dlhý pobyt, karanténa aj poistenie https://t.co/83netoUCyV #novinky21 hodiny dozadu
Kam môžeme cestovať? S týmto rýchlym prehľadom si hneď v obraze https://t.co/7cHVIhbXek #novinky21 hodiny dozadu
PONUKA DŇA: Dominikánska republika s 5*hotelom a all inclusive za 1 170€ https://t.co/bILrl6WaYh #dovolenky2 dni dozadu

Odporúčame tiež:

Reklama
Reklama
Hore