Nájdeš nás aj na:

Letenky

Ryanair poletí z Bratislavy do Izraela

Výborná správa pre slovenských cestovateľov. Ryanair dnes organizuje tlačovú konferenciu na bratislavskom letisku a prvá nová linka je už ohlásená. Írsky lowcost dopravca poletí z Bratislavy do izraelského letoviska Eilat už túto jeseň. Lety budú operované dvakrát týždenne. Informáciu o novej linke priniesol slovenský letecký portál slovakaviation.sk.

Reklama

Eilat - mesto

Prečo je linka do Eilatu výborná správa?

Ryanair lieta do Eilatu z Budapešti. Promo ceny leteniek často začínajú už na 40 eurách za spiatočnú letenku s príručnou batožinou do 10 kg. Eilat je výborná alternatíva pre kombináciu plážovej dovolenky s poznávaním Blízkeho východu. Eilat sa nachádza na hraniciach Izraela a Jordánska. Eilat je ako Miami, len na Blízkom východe. A prečo je podľa nás tento let najlepšou investíciou v nasledujúcom období? Pretože Izrael je malý. Ste pri mori, no keď sa rozhodnete pre históriu v Jeruzaleme alebo pre super-moderný Tel Aviv, v oboch ste do pár hodín. A keď vám Izrael nestačí, Jordánsko je už naozaj len na krok.

Eilat - plaz odpocinok

Ako sa dostanete do Petry?

Do skalnatého mesta v Petre sa dostanete jednoducho. Autobusom sa dopravíte k hraniciam a odtiaľ vás touroperátori budú navigovať. Dňové výlety do Petry, ktorá je na zozname UNESCO sú veľmi populárne a nie sú vôbec drahé. Ak si prenajmete auto, pokojne ho nechajte na hraničnom priechode, kde je pre tieto účely parkovisko. Na jordánskej strane len nastúpite do taxíka, akú cenu si však dohodnete je už len a len na vás.

Petra - CHram

Petra

Letenky majú byť onedlho nahraté do rezervačných systémov a cena jednosmernej letenky má údajne začínať na 12,99 eurách. Viac o presných cenách leteniek sa dozvieme zajtra ráno.

Článok budeme postupne aktualizovať, o akciových cenách sa dozviete na Pelipeckách!

Všetky cool ponuky dávame na náš facebook, lajkni TU


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    Prosím, ohodnoťte náš článok.
Komentáre
Hore