Nájdeš nás aj na:

Novinky

Na istanbulské letisko Sabiha Gökcen už jazdí metro

Na istanbulské letisko Sabiha Gökcen začalo jazdiť „metro“. Sekundárne letisko v Istanbule ležiace v ázijskej časti mesta sa konečne dočkalo lepšieho spojenia s centrom mesta.

Reklama

Cestovatelia môžu využiť spojenie linky M4 vedúcej do stanice Kadiköy. Doba jazdy medzi štvrtou na brehoch Bosporu a letiskom je cca hodinu.

Z letiska Sabiha Gökcen je tak teraz paradoxne lepšie spojenie ako z nového hlavného letiska „Havalimani“ v európskej časti metropoly.

Akciové letenky do Istanbulu


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected] Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected] Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

 • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
  • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 12-krát denne
  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
   • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
   Prosím, ohodnoťte náš článok.
  Komentáre

  Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérka Eliška a Nina.