Nájdeš nás aj na:

Letenky

Helena západu za skvelú cenu. Svätá Lucia od 495€

Svätá Lucia leží medzi Martinikom a Svätým Vincentom a je najväčším ostrovom na východnom okraji Karibského mora. Ostrov je vulkanického pôvodu, jeho panorámu dotvárajú vysoké vulkanické hory, ktorými sa Svätá Lucia odlišuje od všetkých ostatných karibských ostrovov. Svätá Lucia je iná. I keď by sme mohli konštatovať, že všetky ostrovy karibského mora sú nádherné, Svätá Lucia je ale o trochu krajšia ako všetky ostatné.

Reklama

Svätá Lucia

Jej bujné zelené doliny a pod nimi sa rozpínajúce zátoky na severozápade sú známe z katalógov cestovných kancelárií, no práve Pitony, vulkanické hory, ktoré sa vypínajú na juhu, sú ozajstným lákadlom maličkého ostrova.

Posledné viditeľné znaky vulkanickej činnosti sú pri prameňoch Sulphur Springs, ktoré patria k  jedinému „drive-in“ vulkánu na svete.

Svätá Lucia

Veľká časť ekonomiky Svätej Lucie stojí na cestovnom ruchu. Ostrov je plný výborných hotelov. Nájdete tu luxusné rezorty aj lacnejšie ubytovania s kvalitnými službami.

Svätá Lucia

Letecká spoločnosť British Airways zahrnul do svojej augustovej kampane aj exotický ostrov a ceny leteniek na Svätú Luciu razantne znížil. Cena leteniek začína už od 495€ s odletom z Budapešti a príletom do Viedne.

Spiatočnú letenku na Svätú Luciu od 495€ nájdeš TU

Sleduj Pelipecky aj na facebooku a neujde Ti už žiadna pecková ponuka! :)


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    Prosím, ohodnoťte náš článok.
Komentáre
Hore