Nájdeš nás aj na:

Letenky

Lacné letenky s Austrian Airlines do Európy od 89€

Leťte s Austrian Airlines do Európy za skvelé ceny. Bohatá ponuka krásnych európskych metropol za výbornú cenu. V ponuke sú už aj jesenné termíny. Odlet do všetkých destinácií je priamo z Viedne.

Rím za 89€!

Rím si zaslúži prvenstvo v tejto ponuke, keďže cena spiatočnej letenky je najnižšia, iba 89 €. Odlety už od októbra.

Reklama

LETENKU DO RÍMA KÚPITE TU.

Rím

Berlín za 89€!

V Berlíne nuda neexistuje. Ľudia, ktorí ho už navštívili vyzdvihujú jeho nádhernú architektúru a čulý ruch, počas dňa aj večer.

LETENKU DO BERLÍNA KÚPITE TU.

Berlin

Štokholm za 99€!

Štokholm je mesto s nádhernou panorámou. Tá sa zrkadlí na hladine vody, ktorá obmýva brehy mesta. Mesto sa nachádza na štrnástich ostrovoch. Rezervujte lacnú spiatočnú letenku do Štokholmu tu a teraz 🙂

LETENKU DO ŠTOKHOLMU KÚPITE TU.

Stockholm

Zurich za 99€!

Do hlavného mesta Švajčiarska sa dá tiež dostať veľmi lacno. Je to krásne mesto obkolesené nádhernou prírodou.

LETENKU DO ZURICHU KÚPITE TU.

Zurich

Nice za 109€!

Prístavné mesto na slnečnej Francúzskej riviére. Je to obľúbené miesto turistov, mladých aj starších. Mesto sa pýši výhľadmi na Promenade des Anglais a prejsť sa môžete aj po jeho slávnom nábreží.

LETENKU DO NICE KÚPITE TU.

Nice

Miláno 109€!

Je to druhé najľudnatejšie mesto v Taliansku. Tí ktorí máte radi nákupy, nudiť sa tu určite nebudete. Miláno je plné obchodov a obchody plné talianskej módy. Presvedčte sa na vlastnej koži.

LETENKU DO MILÁNA KÚPITE TU.

Milano

Frankfurt 109€!

Navštívte nemecký Frankfurt, pozrite si jeho historické centrum, zaujímavé múzeá, dom opery a nevynechajte ani Frankfurtskú ZOO.

LETENKU DO FRANKFURTU KÚPITE TU.

Frankfurt

Bukurešť 119€!

Nechajte sa očariť Bukurešťou. Toto Rumunské mesto má svoju atmosféru a čaro. Určite sa ju oplatí navštíviť. Je v nej cítiť kus histórie a jej úctyhodná architektúra jej prisúdila prezývku – Paríž východu.

LETENKU DO BUKUREŠTI KÚPITE TU.

Bukurest

Paríž 129€!

Mesto plné romantiky! Jeho atmosféru cítite od Eiffelovky až po baziliku Sacré-Coeur. Pozrite si mesto z vĺn rieky Seiny, alebo sa prejdite jeho uličkami. Sadnite si v reštaurácií na terasu a vychutnajte si výborné francúzske víno.

LETENKU DO PARÍŽA KÚPITE TU.

Pariz

Londýn 129€!

„Haló, Haló! London calling!“ Aj vy sa prejdite po Londýne, pofoťte sa s červenými telefónnymi búdkami a odvezte sa „doubledeckermi.“ Obzrite si Big Ben a House of Parliament. Čaká na vás aj Westminster Abbey, London Eye a veľa veľa ďalších pamiatok.

LETENKU DO LONDÝNA KÚPITE TU.

London

Sofia 129€!

Do Bulharska sa určite oplatí ísť. Či už v zime, alebo v lete. V zime si návštevu vychutnajú najmä lyžiari a v lete zvedaví turisti. V Sofii sa nachádza veľké množstvo architektonických skvostov. Kto by uveril, že zmienka o Sofii sa datuje sedem tisícročí do minulosti.

LETENKU DO SOFIE KÚPITE TU.

Sofia

Amsterdam 139€!

Záplavu bicyklov si v Amsterdame určite vychutnáte. Amsterdam je mesto s príjemnou atmosférou, ktorá očarí naozaj každého. Navštívte múzeum voskových figurín Madame Tussauds a skočte na kávu do Coffie Shopov 🙂

LETENKU DO AMSTERDAMU KÚPITE TU.

Amsterdam

Atény 139€!

Navštívte nádherné mesto Atény. Ochutnajte kus histórie, pozrite si Akropolu a zaujímavú kultúru.

LETENKU DO ATÉN KÚPITE TU.

Ateny

 

Celú ponuku si môžete pozrieť TU.

 

Ponuka

 

Sleduj Pelipecky aj na facebooku a neujde Ti už žiadna pecková ponuka! :)


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    Prosím, ohodnoťte náš článok.
Komentáre

Už päť rokov pre teba náš tím loví lacné letenky, dovolenky a píše tipy na cestovanie po celom svete. V našej slovenskej redakcii sedí Hanka, Katka, Aďa a Roland, ktorí pre teba hľadajú to najlepšie zo sveta cestovania 24 hodín, 7 dní v týždni.

Hore