Nájdeš nás aj na:

Amerika

KLESLA CENA! Kuba z Viedne za 449 EUR (Turkish Airlines)

Už si bol na Kube? Na tom vlastne teraz nezáleží. Tejto ponuke ťažko odolajú aj tí, ktorí Kubu navštevujú pravidelne. Turkish Airlines priniesli úžasné letenky z Viedne za cenu 449 EUR. V cene máš až 2 kusy 23kg podpalubnej batožiny a jeden super komfortný prestup v Istanbule (niektoré termíny obsahujú cestou naspäť aj technický stop v Caracas). V predaji je len niekoľko termínov od apríla do júna, neváhaj dlho 🙂

Reklama

TIP: Ak sa chceš pozrieť, čo všetko ťa čaká na palube Turkish Airlines, pozri si našu podrobnú reportáž.

Lacné letenky na Kubu

✈ odlet z Viedne 🛄 2x 23kg batožina 🗓 máj – október 2019

Viedeň ➜ Havana ➜ Viedeň za 449 EUR REZERVUJ LETENKY

Kubanec hra na hudobnom nastroji

Romantické a veľkolepé mesto a jedna z najkrajších metropol sveta. Tak sme si zapamätali najväčšie kubánske mesto, Havanu. Priláka vás predovšetkým nezameniteľnou atmosférou, históriou dýchajúcou na každom rohu, hudbou, tancom, architektúrou a priateľskými ľuďmi. Dvojmiliónové mesto jedného z posledných komunistických režimov na svete je aj medzi Slovákmi veľmi obľúbenou dovolenkovou destináciou. Je tu všetko, čo od dovolenky v Karibiku môžete očakávať. Nádherné pláže, fascinujúca história, cigary, rum a salsa.

Typicke auto na Kube

Kuba je jednoznačne aj rajom fajnšmekrov a nadšencov kvalitného tabaku. Ten najlepší na svete pochádza totiž z údolia Vuelta Abajo blízko miest San Luís a San Juan y Martínez. Ručne šúlané cigary sú ďalším z charkteristických znakov tohto čarovného ostrova, z ktorého pochádzajú tie najvyberanejšie značky ponúkajúce najvyššiu kvalitu cigár stredne silnej a plnej chuti s kávovými, medovými a zemitými podtónmi.

Podobizen Che Ge Varu

Nemusíte byť ani historik, aby ste chápali, že dejiny Kuby sú bohaté a svojrázne. Ostrov objavený Krištofom Kolumbom, dejisko španieslko-americkej vojny, Che Guevara a Kubánska revolúcia, socializmus a vláda Fidela Castra. Len málo pojmov, ktoré definujú bohatú históriu jednej z najvýznamnejších krajín, ktoré ovplyvnili Studenú vojnu. História Kube dodáva punc jedinečnosti a neopakovateľnej atmosféry.

Plaz na Kube

Kuba je domovom mnohých slávnych rumov, ktorých kvalitu pozná celý svet. Ich arómou a chuťou sa nechal opantať aj slávny milovník rumu Ernest Heminqway, ktorý zvykol rum piť v drinku daiquiri alebo čistý. Kvalitný tmavý mok zrejúci v dubových sudoch zanechá v každom človeku, čo niekedy navštívil toto magické miesto nezameniteľnú atmosféru každého večera.

Plaz Havany

Hudba znie na Kube z každého kúta, či už z reštaurácie alebo holičstva. Bez nej si Kubánci nevedia predstaviť život, stala sa symbolom krajiny. Rytmus tradičnej kubánskej hudby sa nesie v znamení rumby a salsy. Gitary, bongá, husle, kontrabasy a hlasy charizmatických Kubánok… presne to symbolizuje temperament a charakteristickú chuť do života miestnych.

Havana z Viedne

Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodila dcérka Eliška.

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

Thajsko v sezóne s 30kg batožinou za 439€. https://t.co/xw5TiZ1RLX #letenky8 minút dozadu
Sao Paulo s úžasnými Turkish Airlines za 449€. https://t.co/NlZxbeBlUT #letenky9 minút dozadu
Barcelona - New York - Viedeň za 219€! https://t.co/vbykQggrOV #letenky14 minút dozadu
Objav Kyjev s letenkami od 34€! https://t.co/WHz866g1vy #letenky1 hodinu dozadu
Zima v Európe: Poď do Štokholmu od 24€! https://t.co/HdysDw1l0e #letenky2 hodiny dozadu
Edinburgh je úžasné mesto po celý rok. A v zime ťa prekvapí takýmito zážitkami: https://t.co/9Ri7MSnHFO #edinburgh19 hodín dozadu
Vieš, čo je jokamiehenoikeudet? Ak nie, pozri si tento článok o Fínsku. https://t.co/4vhovJy6hN #finsko19 hodín dozadu
Si vegetarián? Potom tieto destinácie budeš milovať. https://t.co/pqxALmEBPn #tipy19 hodín dozadu

Odporúčame tiež:

Advertisement
Advertisement
Hore