Nájdeš nás aj na:

Letenky

Gruzínske Tbilisi z Bratislavy už v predaji za 179 eur!

Na Letisko M. R. Štefánika v Bratislave prichádza nová letecká spoločnosť a v predaji sa objavili spiatočné letenky za parádnu cenu 179 eur! Ak to teda ešte neviete, gruzínsky dopravca Georgian Airways spustí od 27. marca 2018 novú pravidelnú priamu linku z Bratislavy do hlavného mesta Gruzínska Tbilisi a späť s frekvenciou 2 x týždenne, a to každý utorok a piatok.

Reklama

Priame lety do gruzínskej metropoly Tbilisi a z nej budú prevádzkované novým typom lietadla Embraer 190 JET 94-106 s kapacitou 88 miest v ekonomickej triede a 9 miest v biznis triede. Let potrvá približne 3 hodiny a na palube je cestujúcim servírované teplé občerstvenie a ponuka teplých a studených nealkoholických nápojov.

Bratislava – Tbilisi – Bratislava za 179 eur

✈ Posledné termíny: apríl – máj 2018 ✈

[otw_shortcode_button href=“https://www.pelikan.sk/akciova-letenka/G-6596?utm_source=article&utm_medium=pelipecky&utm_campaign=letenky-tbilisi-20_11_2017&utm_content=link“ size=“large“ bgcolor=“5fbded“ icon_type=“general foundicon-right-arrow“ icon_position=“middle“ shape=“radius“ color_class=“otw-orange“ target=“_blank“]PREJSŤ NA LETENKU[/otw_shortcode_button]

Cestujúci v ekonomickej triede si môže na palubu lietadla bezplatne vziať 1 ks príručnej batožiny s hmotnosťou 8 kg a 1 kus podanej batožiny s hmotnosťou 23 kg.

Leží na križovatke medzi Áziou a Európou a jeden by neveril, koľko sa do tejto neveľkej krajiny zmestí; od zasnežených vrcholkov hôr, cez piesočnaté brehy, po kopcovité vinice, starobylé mestečká a kláštory, zapísané v zozname svetového dedičstva UNESCO. Tento rok oslavuje gruzínsky národ deväťdesiate deviate výročie nezávislosti od Ruského impéria. Spísali sme pre vás 8 dôvodov, prečo by ste mali navštíviť euroázijskú krásku Gruzínsko.

8 dôvodov, prečo navštíviť Gruzínsko

[otw_shortcode_button href=“https://pelipecky.sk/8-dovodov-preco-ste-mali-navstivit-euroazijsku-krasku-gruzinsko/“ size=“large“ bgcolor=“5fbded“ icon_type=“general foundicon-right-arrow“ icon_position=“middle“ shape=“radius“ color_class=“otw-orange“ target=“_blank“]PREJSŤ NA ČLÁNOK[/otw_shortcode_button]

Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

  • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
  • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    Prosím, ohodnoťte náš článok.
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérky Eliška a Nina.

Hore