Nájdeš nás aj na:

Novinky

Z Viedne do Abu Dhabí a späť. Etihad Airways začnú lietať ešte tento rok

Z Viedne do Abu Dhabí a späť. Etihad Airways začnú lietať ešte tento rok

Linka Spojených arabských emirátov Etihad Airways vyplní dieru na trhu – na viedenské letisko a späť začne lietať ešte v máji 2020. Spoločnosť to verejnosti a médiám oznámila v pondelok 9. marca, informuje portál Arabian Business Industries s tým, že pasažierov budú prevážať lietadlom typu Boeing 787-9 Dreamliner s kapacitou takmer 300 miest.

Reklama

Plán letov je nasledovný – od 22. mája do 30. júna poletí Etihad Airways do Viedne a späť štyrikrát v týždni, od septembra do novembra päťkrát a od 1. decembra denne.

Rakúsko je pre Spojené arabské emiráty dôležitým obchodným partnerom. Nové lety tak podľa Robina Kamarka, obchodného riaditeľa spoločnosti Etihad Aviation Group, utužia nielen ekonomické, ale aj turistické záujmy oboch partnerských strán.


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov

  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP a tiež náš WhatsApp kanál.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut.
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne.

    Prosím, ohodnoťte náš článok.
Komentáre

Diana lepšie umýva riad, ako varí. Aj preto tak miluje svojho chlapa, čo sa v kuchyni snáď narodil. Na psy nedá dopustiť, na tie svoje, ani na tie z OZ Pes v núdzi. Ostatne, ako na všetky iné zvieratá. Keby mohla v živote vycestovať už len jediný raz, vrátila by sa domov k mame Esther, do Kene, na Aloo Drive do domčeka nad zátokou.

Hore