Nájdeš nás aj na:

Ázia

Máš Emirates letenky na Maldivy alebo Maurícius cez Pelikán? Vychutnaj si biznis salónik ZDARMA

Máš Emirates letenky na Maldivy alebo Maurícius cez Pelikán? Vychutnaj si biznis salónik ZDARMA

Lietať s Pelikánom sa oplatí. Ak si teraz objednáš letenky Emirates na Maldivy alebo Maurícius, dostaneš vstup do biznis salónika v hodnote 49 eur ÚPLNE ZADARMO. Túto výsadu majú bežne len cestujúci v biznis alebo prvej triede, prípadne majitelia klubových kariet. Vyťaž maximum z času pred svojim odletom do exotiky a vychutnaj si pohodlie v exkluzívnom Vienna Lounge vďaka spolupráci Pelikána s dubajskými aerolinkami.

Reklama

Biznis salónik ťa rozmazná už pred odletom

Dobré jedlo, kávička, alkoholické a nealkoholické nápoje, rýchly internet a množstvo ďalšieho. Biznis salóniky sú tu na to, aby nás zbavili stresu pred odletom a umožňujú nám načerpať energiu. Viem to sám, pretože som ich služby už niekoľkokrát využil.

Biznis salónik na viedenskom letisku.
Zdroj fotografie: https://www.viennaairport.com/

Letisko Viedeň ponúka hneď tri salóniky

Prísť na letisko Viedeň niekoľko hodín pred odletom sa určite oplatí. Nielenže sa tento rok vyhneš prípadným problémom s dlhšie trvajúcimi odletovými procedúrami – môžeš si naplno vychutnať všetko, čo ti ponúkajú letiskové salóniky.

Tých je na letisku vo Viedni hneď niekoľko – JET Lounge, AIR Lounge a SKY Lounge. Všetky tri ponúkajú voľný prístup do bufetu firmy Do & Co, alkoholické a nealkoholické nápoje, WLAN, široký sortiment medzinárodných novín a časopisov, relaxačné a masážne kreslá, sprchy a fajčiarske kabíny. Salóniky sú otvorené denne od 5:00 do 22:00, niektoré aj do polnoci.

Biznis salónik na viedenskom letisku.
Zdroj fotografie: https://www.viennaairport.com/

Kde sa všetky tie letiskové salóniky na Swechate nachádzajú? Tu je prehľadná mapa letiskových salónikov vo Viedni.  

Podmienky využitia ponuky bezplatného vstupu do biznis salónika vo Viedni

 • ponuku môžu využiť všetci klienti, ktorí si zakúpia letenky Emirates cez Pelikán s odletom z Viedne a cieľovou destináciou Maldivy alebo Maurícius
 • vzťahuje sa na letenky zakúpené od 1. septembra do 30. novembra 2022
 • odlet z Viedne i návrat späť treba stihnúť najneskôr do konca roka 2022
 • UPOZORNENIE: benefit si treba pridať do objednávky už pri zakupovaní leteniek cez Pelikán, nie je možné ho uplatniť neskôr

Ako objednať letenky s biznis salónikom zdarma?

Biznis salónik zdarma je potrebné objednať spoločne s letenkami Emirates na Maldivy alebo Maurícius. Možno tak urobiť výhradne len pri objednávke, neskôr už tento benefit nie je možné doobjednať. Zákazník, ktorý má záujem o biznis salónik zdarma použije špeciálny zľavový kód v poslednom kroku objednávky:

 • špeciálny kód pre biznis salónik pri objednávke leteniek: EKLOUNGE22
 • špeciálny kód pre biznis salónik pri objednávke kompletného pobytu od Pelikána: MLELOUNGE

Letenky, na ktoré možno uplatniť kód

Akciové letenky Emirates

Zoznam pobytov od Pelikána na ktoré možno uplatniť kód


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

 • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
  • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
   • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
   5/5 - (4 votes)
  Komentáre

  Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérka Eliška a Nina.

  Hore