Nájdeš nás aj na:

Novinky

Emirates ponúkajú pasažierom možnosť zaplatiť si za to, aby si k nim nikto neprisadol

Emirates ponúkajú pasažierom možnosť zaplatiť si za to, aby si k nim nikto neprisadol

Aerolinky Emirates ponúkajú nový produkt v ekonomickej triede. Pasažieri si môžu zaplatiť za blokovanie voľného vedľajšieho sedadla. Cena začína na 45 eurách.

Reklama

Pasažieri si prakticky môžu rezervovať celý rad s troma sedadlami, pričom cena sa pohybuje od 45 eur až po 137 eur. Túto služby si zákazníci nemôžu zakúpiť online, dostupná bude pri check-in pultíku.

Rezervácia prázdnych sedadiel nie je úplnou novinkou. Túto službu ponúkali už napríklad aj Air New Zealand. Práve tento spôsob začali využívať viacerí aerolinky počas pandémie. Zabezpečí im totiž predaj prázdnych sedadiel a zároveň poskytne pasažierom pocit bezpečia. K leteckým spoločnostiam s touto službou sa pridali aj Kenya Airways, uvádza Simple Flying.

Akciové letenky Emirates


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    Prosím, ohodnoťte náš článok.
Komentáre

Hana je z Bratislavy, kde vyštudovala žurnalistiku. Vyskúšala si život vo Varšave ako študent médií a v Berlíne ako redaktor v online magazíne. Pracovné skúsenosti ju zaviali do cestovného ruchu a tam sa doteraz cíti ako doma. Miluje víkendové city breaky po európskych destináciách, ale aj exotiku.

Hore