Nájdeš nás aj na:

Koronavírus

Emirates už lietajú s Airbusom A380 opäť aj do Bangkoku a Hongkongu

Emirates už lietajú s Airbusom A380 opäť aj do Bangkoku a Hongkongu

Spoločnosť Emirates už lieta do thajskej metropoly Bangkok každý deň a na linku umiestnila najväčšie dopravné lietadlo na svete – Airbus A380. Ide tak o prvého dopravcu, ktorý sa rozhodol vrátiť doubledecker na linku do Thajska od vypuknutia pandémie. Lieta bude z Bangkoku pokračovať do Hongkongu a následne naspäť do Dubaja.

Reklama

Let číslo EK384 odlieta z Dubaja o 02:50 a pristane v Bangkoku o 12:15 miestneho času. Po dvojhodinovom medzipristátí bude let pokračovať do Hongkongu o 14:15 s príletom o 18:20. Každý let ponúkne 14 miest vo first class, 76 miest v biznis tried a 429 miest v ekonomickej triede.

Cestujúci letiaci so spoločnosťou Emirates do Thajska tiež môžu získať zľavu na PCR testy v Bangkoku. Letecká spoločnosť uzavrela partnerstvo s niekoľkými poprednými nemocnicami v meste.

Pred návratom do Dubaja budú cestujúci z Thajska potrebovať negatívny PCR test vykonaný najneskôr 96 hodín pred odletom.

Od júla 2020 až do odvolania poskytuje letecká spoločnosť cestujúcim bezplatné COVID poistenie.

Kým ostatné aerolinky posielajú Airbusy A380 na letecké cintoríny, dopravca zo Spojených arabských emirátov chce s týmto modelom lietať v leto do 18 destinácií.

Akciové letenky Emirates

Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na redakcia@pelipecky.sk. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na novinky@pelipecky.sk. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodila dcérka Eliška.

Odporúčame

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

PONUKA DŇA: Tenerife v júni s letenkami a 4*hotelom za 486€ https://t.co/4NvUyaU3m0 #dovolenky3 hodiny dozadu
Cestovanie na Srí Lanku: podmienkou k vstupu je test a ubytovanie v hoteli Level 1 na prvé dva týždne https://t.co/znFyZQQ2BN #novinky4 hodiny dozadu
Najlacnejší PCR test: v Bratislave sa objednáš už od 37€ https://t.co/k5Fap3WeMP #novinky7 hodiny dozadu
Bari, Catania, Alicante. V lete 2021 objav autentické kúty Talianska a Španielska (letenky od 23€) https://t.co/Ct4I6M3LSR #cestopisy7 hodiny dozadu
Taliansko uvoľní opatrenia. Otvoria sa múzeá a povolené budú aj koncerty https://t.co/9gnqckniPt #letenky7 hodiny dozadu
Dnes oslavujeme Deň Zeme. Ktoré krajiny sú najzelenšie? https://t.co/9BAAy75V4W #cestopisy8 hodiny dozadu
Cestovať sa dá bezpečne aj počas pandémie: Adriana sa vybrala za vodnými športmi do Portugalska a Egypta https://t.co/jb470zuJ7V #cestopisy8 hodiny dozadu
Letenky do úchvatného Neapolu od 23€ aj na leto https://t.co/GF5k4h3zoP #letenky8 hodiny dozadu
Letné Porto za výbornú cenu od 42€ (priame lety z Viedne)! https://t.co/1mb7GGawfg #letenky8 hodiny dozadu
Lisabon v júni z Viedne spiatočne za 26€? WOW! Rezervuj teraz https://t.co/KRbuGr1D1H #letenky1 deň dozadu

Odporúčame tiež:

Reklama
Reklama
Hore