Nájdeš nás aj na:

Koronavírus

Egypt bez testu, očkovania a karantény: krajina už zrušila všetky vstupné opatrenia spojené s covidom

Egypt bez testu, očkovania a karantény: krajina už zrušila všetky vstupné opatrenia spojené s covidom

Cestovanie do Egypta je omnoho jednoduchšie. Krajina od 17. júna 2022 zrušila povinnosť preukázať sa očkovacím preukazom, či testami pri vstupe do krajiny. Do Egypta tak už cestujeme tak ako kedysi, bez obmedzení. Vízový poplatok vo výške 25 USD sa platí po prílete na letisku.

Reklama

V súčasnosti sú v prevádzke pravidelné letecké linky cestovných kancelárií zo Slovenska do obľúbených turistických letovísk, lietať možno priamo tiež z Viedne či Budapešti.


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    2.3/5 - (6 votes)
Komentáre

Už päť rokov pre teba náš tím loví lacné letenky, dovolenky a píše tipy na cestovanie po celom svete. V našej slovenskej redakcii sedí Hanka, Katka, Aďa a Roland, ktorí pre teba hľadajú to najlepšie zo sveta cestovania 24 hodín, 7 dní v týždni.

Hore