Nájdeš nás aj na:

Cestopisy

Do Dubaja z Viedne najväčším lietadlom na svete

Najväčším osobným lietadlom na svete a vo veľkom štýle. Tak môžete od piatka lietať z viedenského Schwechatu do Dubaja leteckou spoločnosťou Emirates. Tá totiž jeden zo svojich dvoch denných letov do Dubaja po novom ponúka v supermodernom Airbuse A380.

Reklama

2_Wien begruesst den Emirates A380

Prečo sa oplatí letieť do Dubaja z Viedne A380

Je to výborná správa pre všetkých, ktorí obľubujú viac priestoru v lietadle, súkromnú TV obrazovku s kvalitným multimediálnym zábavným systémom a fascinuje ich možnosť letieť najväčším osobným lietadlom na svete so špičkovým personálom a prvotriednymi službami. Na záver ešte doplníme, že každý pasažier môže využiť 10 MB internetu zdarma priamo z lietadla a zabávať sa prostredníctvom 2500 multimediálnych kanálov.

19232_Screen-R_JPEG

STD5053_corr_8bit_vA_v06_F_Screen-R_JPEG

Takto to vyzerá na palube lietadla A380:

Odteraz teda môžete letieť do Dubaja z Viedne spomínaným strojom A380 alebo Boeingom 777-300 ER. A380 bude lietať v popoludňajších hodinách, Boeing 777-300 ER zase večer.

20421_Screen-R_JPEG

Do Dubaja z Viedne

Do Dubaja z Viedne

Na záver užitočná informácia: Ak ste to nevedeli, Emirates ponúka aj bezplatný transfer autobusom nielen medzi letiskom v Dubaji a Abu Dhabi, ale čo je pre slovenských cestujúcich zaujímavejšie -bezplatné spojenie medzi Bratislavou a letiskom Schwechat ku každej zakúpenej letenke.

pelipecky_instagram

Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na redakcia@pelipecky.sk. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na novinky@pelipecky.sk. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodila dcérka Eliška.

Odporúčame

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

Testovanie otvára cestovanie! Ak budeme teraz zodpovední, čoskoro opäť balíme kufre na dovolenku https://t.co/Wd3hA2kuD6 #novinky6 hodiny dozadu
PONUKA DŇA: Dovolenka doma tento víkend za 0 €, až potom Maldivy https://t.co/cicacQblBM #novinky6 hodiny dozadu
Letiská v New Yorku budú za nenosenie rúšok rozdávať pokuty https://t.co/KlqputllVC #letenky8 hodiny dozadu
Vianočné trhy v Nurembergu patria medzi najstaršie v Nemecku. Tento rok sa nekonajú https://t.co/tOmGlz81Ho #novinky9 hodiny dozadu
Michelinská reštaurácia v Budapešti podáva luxusné jedlo na kolotoči https://t.co/aJ0F2oULDh #novinky10 hodiny dozadu
Konečne! Na trase Londýn – New York spustia bezplatné rýchlotesty na COVID-19 https://t.co/R89On7teXs #letenky1 deň dozadu
Tip na netradičné ubytovanie na Slovensku – Kutica https://t.co/k3pOM7JPhS #dovolenky1 deň dozadu
Maurícius ponúka víza na dlhodobý pobyt. Tu sú podmienky https://t.co/XF9YbLn11T #novinky1 deň dozadu
THAI Airways predávajú tašky vyrobené zo starých záchranných viest https://t.co/KZAOtM1ymi #novinky1 deň dozadu
Bude testovanie na hraniciach? Sprísnia režim s ČR? Odpoveď prinesú najbližšie dni https://t.co/Alwufub9W8 #novinky1 deň dozadu

Odporúčame tiež:

Reklama
Reklama
Hore