Nájdeš nás aj na:

Dovolenky

Nádherné pláže, cigary, rum a salsa. Poď a zaži Kubu za akciové ceny

Ak pri pohľade na názov článku máš pochybnosti a už pripravuješ ten najlepší zo zbierky tvojich protiargumentov, počkaj chvíľu. Samozrejme, vieme, že kým vo väčšine dovolenkových destinácií neustále budujú niečo nové a rekonštruujú všetko staré, na Kube sa to z rôznych politických dôvodov nedeje veľmi často. A teraz pointa: naše šikovné kolegyne z produktového oddelenia našli výnimky v podobe hotelov, ktoré dokážu uspokojiť potreby aj tých náročnejších klientov. Ak zbožňuješ, že sa na Kube zastavil čas, ale pri výbere ubytovacieho zariadenia sa takéhoto kritéria vyhýbaš, čítaj ďalej, vieme, čo potrebuješ. Dovolenka na Kube môže vyzerať aj takto luxusne:

Harmonická tvár Kuby, Varadero

Varadero je centrom cestovného ruchu na Kube, najväčšie letovisko v Karibiku so všetkým, čo k tomu patrí: vodné športy, obchody, zábava pri bazéne. Ale jeho najsilnejšou zbraňou je aj tak krásna, 20 km dlhá piesočná pláž, na ktorej si v ruke s farebným drinkom budeš vedieť oddýchnuť tak ako nikdy predtým. Ak túžiš vidieť tú poriadne autentickú Kubu, budeš sa musieť postaviť z lehátka. Teda, aspoň na 1-2 dni, kým navštíviš napríklad Havanu alebo iné „staré“ časti krajiny.

Poriadny letný oddych – slnko, more, All inclusive

Vieme ti odporučiť hneď 2 takéto zájazdy. Oba obsahujú letenky s odletom z Viedne. Ak si okrem plaviek plánuješ zbaliť aj iné oblečenie, žiadny problém, v cene je totiž aj podpalubná batožina do 20 kg. Okrem toho, dáme ti aj transfer z letiska do hotela a opačne, služby nemeckého alebo anglického delegáta a samozrejme, hotel so službami All inclusive.

Letenka + 4*hotel Labranda Varadero All inclusive + transfer + služby delegáta od 979 EUR REZERVUJ POBYT

Letenka + 5*hotel Ocean Vista Azul All inclusive + transfer + služby delegáta od 1131 EUR REZERVUJ POBYT

Hľadáš ten najlepší hotel? Je ním Mélia Internacional

Tento hotel vystihuje najviac to, o čom sme písali v úvode tohto článku. Postavila ho sieť Mélia na mieste dlhodobo chátrajúceho hotela Internacional. Ale tie časy sú preč, teraz tu stojí asi najlepšie ubytovacie zariadenie Varadera. Má krásny a moderný dizajn, ale vyznačuje sa aj výbornou polohoudobrou dostupnosťou do centra Varadera. Odporúčame ho tým najnáročnejším výletníkom.

Ak stále nestačilo, pozri si aj hotel Ocean Varadero El Patriarca. Dostal meno podľa 500-ročného kaktusu (El Patriarca Cactus), ktorý sa nachádza v rezervácii hneď pri hoteli.

4.9 (98.33%) 12 vote[s]
Pokračovať v čítaní
Advertisement
Komentáre

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

POĎ NA KUBU! Exotické Cayo Coco teraz len za 479€ (https://t.co/INPrm4v8Dv)2 hodiny dozadu
VÝPREDAJ KLM: Zanzibar z Budapešti za 479€ https://t.co/lwiR046jnF2 hodiny dozadu
MALORKA V OKTÓBRI? Letenky od 42€ a 5 dôvodov, prečo áno https://t.co/WT2e7Atjqs2 hodiny dozadu
PONUKA DŇA: Bulharsko na 13 dní s hotelom, raňajkami a letenkami za 359€ https://t.co/FfF4soYiUs21 hodín dozadu
MULTICITY OD EMIRATES: 2 až 3 destinácie od 499€ (https://t.co/8RqBk6ZZW0)21 hodín dozadu

Odporúčame tiež:

Advertisement
Advertisement
Hore