Nájdeš nás aj na:

Novinky

Disney uverejnil prvé fotografie z očakávaného Star Wars hotela

Disney uverejnil prvé fotografie z očakávaného Star Wars hotela

Spoločnosť Disney odhalila prvé fotky z nového tematického hotela, ktorý poteší fanúšikov Star Wars. Otvoria ho v roku 2021 v rezorte Walt Disney World na Floride.

Reklama

Ubytovanie s názvom Star Wars: Galactic Starcruiser je jediným svojho druhu a má pripomínať let do vesmíru. Návštevníci prežijú príbeh Hviezdnych vojen na vlastnej koži.

Pobyt je naplánovaný na dva dni a dve noci. Korelianská vesmírna loď MPO-1400 nazvaná Halycon má tematicky vybavenú kabínu, členov posádky v kostýmoch postáv z nesmrteľného filmu a niekoľko možností palubného menu. Návštevníci si budú môcť vybrať z rôznych dobrodružstiev.

Zdroj foto: David Roark/Walt Disney World

Kabína, alebo hotelové izba, bude vybavená king-sized posteľou a poschodovou posteľou zabudovanou v stene. Zatiaľ nie sú známe všetky podrobnosti a vzhľad všetkých izieb. Hostia budú mať tiež možnosť objaviť vesmír, ako ho poznajú zo Star Wars. Môžu sa vybrať na exkurziu po základni Black Spire na ďalekej planáte Batuu. Súčasťou unikátneho výletu bude aj Star Wars: Galaxy’s Edge v zábavnom parku Disney’s Hollywood Studios. Zlatým klincom programu mý byť tzv. role-play hra s postavami, posádkou a ostatnými pasažiermi, píše Lonely Planet.

Hotel by sa mal otvoriť v roku 2021.

Akciové letenky do USA na rok 2021

Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


 • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
  • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
  • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
  • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
  Prosím, ohodnoťte náš článok.
  Komentáre

  Hana je z Bratislavy, kde vyštudovala žurnalistiku. Vyskúšala si život vo Varšave ako študent médií a v Berlíne ako redaktor v online magazíne. Pracovné skúsenosti ju zaviali do cestovného ruchu a tam sa doteraz cíti ako doma. Miluje víkendové city breaky po európskych destináciách, ale aj exotiku.

Hore