Nájdeš nás aj na:
muz na roadtripe

Novinky

4 tipy na darček pre otca, ktorým tvoj tatko neodolá

Najkrajší darček pod stromček je, keď je celá rodina pokope, však? Ale predsalen, keď môžeme a vieme potešiť svojich blízkych super darčekom, prečo to neurobiť. Už ste rozmýšľali nad tým, čím prekvapiť jedného z najdôležitejších ľudí vo vašom živote tento rok? Aj keď vybrať darček pre otca, tatina alebo ak chcete tatka, vyzerá ako jednoduchý džob, nie je to vždy tak. Teda jedine, že by aj tento rok dostal ten krásny zimný sveter, voňavku čo má tak rád a dva páry ponožiek. Čo tak dať tatinovi tento rok ozajstný zážitok? 🙂 Práve pre tento prípad vznikli cestovateľské darčekové poukážky od Pelikána.

Reklama

Letenka do Anglicka na futbal

Je na svete otec, ktorý nenávidí futbal? Určite je, ale dovolíme si tipnúť, že váš tatino si ho rád pozrie naživo. A kde inde, ako v Anglicku na slávnej Premier League. Teraz už len vyriešiť otázku. Ísť do Londýna? Alebo radšej zažiť najlegendárnejší futbalový klub na svete? 😉 Darčekovú poukážku môžeš zvoliť v ľubovoľnej hodnote. Na tieto letenky stačí pár eur.

londyn

Na pivko či parádnu túru

Toto nie je zaslúžené pivko po práci pri zapnutom televízore. Toto môže byť pokojne pivko s kamošmi v Prahe vďaka darčekovej poukážke, ktorú môže tvoj ocino využiť na jeden z našich akciových pobytov. Obľubuje tvoj tatino skôr aktívnu dovolenku? Potom ho pošli do krásnej prírody v Slovinsku alebo tam rovno choďte ako celá rodina!

Zaslúžený oddych a wellness

Celý rok tvrdo pracuje, zaslúži si oddych, však? Čo tak si ísť oddýchnúť do slovenských hôr a zobrať rovno aj maminu?

Darčeková poukážka na nezabudnuteľný roadtrip

Miluje jazdu autom a poriadny roadtrip je presne to, čo by si mu doprial(a)? Čo tak tatkovi prispieť na úžasný roadtrip rovno v USA! Ak sa nebojí dlhšieho letu a chcel by zájsť aj trocha ďalej, naplánujte si spolu cestu po San Franciscu, v národnom parku Yosemite či v Arizone.

Darčeková poukážka od Pelikána: ako to funguje?

Daruj ľubovoľnú sumu prostrednítcvom poukážky, ktorú po zakúpení obdržíš na zvolenú e-mailovú adresu. Vybrať si môžeš z rôznych vizuálov, prípadne použiť svoj vlastný. Keďže dovolenka nie je rýchlovarná kanvica, platnosť kupóna je do konca budúceho roka. To je dostatok času na premyslenie, čo povieš?


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

  • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
  • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    5/5 - (1 vote)
Komentáre

Milujeme cestovanie a písanie. A tak sme to spojili a už roky vám na Pelipeckách prinášame články, cestopisy a reportáže o tom, ako šikovne precestovať celý svet. V našej slovenskej redakcii sedí Hanka a Roland, ale sem-tam napíšu niečo aj naši kolegovia z Pelikána.

Hore