Nájdeš nás aj na:

Novinky

Tip na darček pre maminu: Poteš ju nezabudnuteľným zážitkom

Máš pocit, že maminu poteší hocičo, no napriek tomu jej nechceš darovať len tak čosi prvoplánové? Máme pre teba super nápad. Daruj jej niečo, na čo nikdy nezabudne – zážitok z cestovania. Bol(a) by si radšej, keby si mama mohla sama vybrať, kam vycestuje? Ideálny spôsob je zakúpiť darčekovú poukážku v ľubovoľnej hodnote, ktorá platí celý rok.

Reklama

Dopraj mame oddych v prírode

Chodil si s rodičmi ako dieťa do Vysokých Tatier? Pamätáš si ešte na spoločné túry na Studenovodské vodopády, Zamkovského chatu alebo Skalnaté pleso? Či už oprášite staré známe turistické chodníčky alebo zvolíte pohodlnejšiu prechádzku okolo Štrbského plesa, Vysoké Tatry ponúkajú dokonalú kombináciu aktívnej dovolenky a toho najlepšieho wellnessu. Nie je nič lepšie ako si po náročnom dni, plnom krásnych horských panorám alebo lyžovania, uvoľniť v hotelovom wellness. A kedy je ten správny čas sa sem vydať? Kedykoľvek! Tatry sú čarovné v každom období a ponuka je viac ako pestrá. Je len na tvojej mamine, ktorý zo známych hotelov ju osloví najviac. Vianočnú poukážku v hodnote, ktorú sám(a) vyberieš, môže využiť na ktorýkoľvek z pobytov na Slovensku v ponuke Pelikána.

Potulky so skúseným sprievodcom

O mamách sa vie, že sú zvedavé, a to niekedy až príliš. V tomto prípade je to ale na mieste. Prispej jej darčekovou poukážkou na niektorí z poznávacích pobytov. Čo tak perly Andalúzie, Gaudího jedinečná architektúra v Barcelone alebo históriou nabitý Rím? So skúsenými slovenskými alebo českými sprievodcami mame neunikne žiadna zaujímavosť a zároveň nehrozí rečová bariéra. A čo tak poriadna spoločná dovolenka? Vyrazte spolu napríklad na poznávaciu cestu po Srí Lanke. Stačí, aby si mamina vybrala z ponuky pobytov so sprievodcom to pravé orechové.

koloseum rim

Roztočte to v európskej metropole

Aby mala mamina radosť, nepotrebuješ utrácať stovky eur. Prispej jej darčekovou pukážkou na niektorú z leteniek a vyrazte spolu objavovať tie najkrajšie mestá v Európe. Londýn, Miláno, Bologna, Brusel, Edinburgh. V akciových termínoch ich rezervuješ za skutočne výborné ceny. Rozšíriť rodičom obzory nebolo nikdy jednoduchšie.


Darčeková poukážka od Pelikána: ako to funguje?

Daruj ľubovoľnú sumu prostrednítcvom poukážky, ktorú po zakúpení obdržíš na zvolenú e-mailovú adresu. Vybrať si môžeš z rôznych vizuálov, prípadne použiť svoj vlastný. Keďže dovolenka nie je rýchlovarná kanvica, platnosť kupóna je do konca budúceho roka. To je dostatok času na premyslenie, čo povieš?


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    4.5/5 - (2 votes)
Komentáre

Milujeme cestovanie a písanie. A tak sme to spojili a už roky vám na Pelipeckách prinášame články, cestopisy a reportáže o tom, ako šikovne precestovať celý svet. V našej slovenskej redakcii sedí Hanka a Roland, ale sem-tam napíšu niečo aj naši kolegovia z Pelikána.

Hore