Nájdeš nás aj na:

Európa

Centrum moderného dizajnu: Eindhoven v júni za 55 eur

Centrum moderného dizajnu: Eindhoven v júni za 55 eur

Ak chceš na chvíľu vymeniť typické historické centrum za mekku moderného dizajnu a inovácie, holandský Eindhoven je tvoj. Teraz navyše letíš už od 55 eur z Bratislavy.

Pamätaj na to, že Ryanair v tejto cene poskytuje už len malú príručnú batožinu. Ak si však na Pelikáne za pár eur dokúpiš Priority Boarding, môžeš si so sebou vziať aj klasickú príručnú batožinu s rozmermi 55x40x20cm do 10kg.

Eindhoven z Bratislavy už od 55 eur

✈ z letiska Bratislava 🛄 malá príručná batožina 🗓jún 2019

Letenka len za 55 eur

Eindhoven, ležiaci na juhu Holandska, je piate najväčšie mesto krajiny. Hoci jeho história siaha do 13. storočia, pri pohľade naň by si tomu neveril. Dnes je známy ako centrum technológií a dizajnu.

Zájdi do galérie moderného a urban umenia. Vychutnaj si kávu v nadčasovom Coffee Labe či kreatívnu zmrzlinu.

Eindhoven a jeho okolie inšpirovali aj samotného Van Gogha k mnohým z jeho najslávnejších malieb. Umelec žil a tvoril v neďalekom Nuenen. Nasadni na bicykel a choď po stopách tohto kontroverzného génia.

Komentáre

Hana je z Bratislavy, kde vyštudovala žurnalistiku. Vyskúšala si život vo Varšave ako študent médií a v Berlíne ako redaktor v online magazíne. Pracovné skúsenosti ju zaviali do cestovného ruchu a tam sa doteraz cíti ako doma. Miluje víkendové city breaky po európskych destináciách, ale aj exotiku.

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

A máme parádne letenky aj k najhlbšiemu jazeru na svete! Bajkal z Viedne od 386€: https://t.co/8azH7YfBSr #letenky13 hodín dozadu
Nám stačil týždeň na Bali, aby sme si ho zamilovali. Koľko bude stačiť tebe? Letenky za 499€ + reportáž: https://t.co/7SDLFduegy #letenky13 hodín dozadu
Pizza, káva, futbal. Máš chut? Poď do Neapolu, letenky za 30€: https://t.co/GF5k4h3zoP #letenky13 hodín dozadu
Lisabon je krásny aj v zime: Letenky od 37€ https://t.co/C2ZdQsQvRr #letenky19 hodín dozadu
Amsterdam Blízkeho východu: Tel Aviv od 42€ https://t.co/DXNo27w0fA #letenky19 hodín dozadu
Viedeň hlási výborné ceny! Letenky od 19€: https://t.co/WQIsWHOhYc #letenky2 dni dozadu
A v Bukurešti si už bol/a? Čas to zmeniť: letenky za 23€ https://t.co/2UlDWkDd85 #letenky2 dni dozadu
Dôvodov, prečo navštíviť Tahiti si nájdeš 1 000 000. Nájsť dobrú letenku však nie je ľahké. Ešte že sme ju našli: https://t.co/y9IIqEYnyQ #letenky2 dni dozadu

Odporúčame tiež:

Advertisement
Advertisement
Hore