Nájdeš nás aj na:

Ázia

Biznis trieda s 50% zľavou! Leť z Budapešti do New Yorku luxusne Dreamlinerom

Biznis trieda s 50% zľavou! Leť z Budapešti do New Yorku luxusne Dreamlinerom

Viac ako jedenásť hodín cestovania v super luxusnej biznis triede. To ťa čaká, keď si objednáš túto letenku spoločnosti LOT z Budapešti do New Yorku. Vybrať si môžeš z termínov na začiatok roka 2023 a cena začína na sume 1 359 EUR! Prestupuješ jedenkrát vo Varšave a čakajú ťa samé pekné veci. 

Reklama

Benefity biznis leteniek do New Yorku od LOT-u

 • luxusný servis na palube lietadla Boeing 787 Dreamliner
 • 3ks 32kg podpalubnej batožiny
 • vstup do VIP letiskového salónika
 • prioritný nástup do lietadla
 • super komfortné sedadla s možnosťou úplneho sklopenia do horizontálnej polohy
 • špičkové jedlá a pitie počas celého letu
 • komfortný balíček s kozmetikou

Ako vyzerá let z Budapešti do New Yorku?

Počas letu si kedykoľvek „dať šlofíka“ na sedadle, ktoré vieš kedykoľvek premeniť na posteľ? Jesť prémiové jedlá servírované na porceláne a s klasickým príborom? A navyše k tomu všetkému mať počas prestupu na letisku aj vlastnú zónu, kde si môžeš oddýchnuť, občerstviť sa, prečítať si najnovšie vydania prestížnych magazínov? To všetko ťa čaká v biznis triede spoločnosti LOT. Poletíš nádherným Dreamlinerom a do svojej destinácie dorazíš oddýchnutý a pripravený vyťažiť z nej maximum.

Špičkový servis z Budapešti do New Yorku

Akonáhle nasadnete do lietadla v Budapešti, bude o vás skvele postarané. Ako business class pasažier, máte nárok na salónik, v ktorom sú skvelé jedlá, množstvo pitia, ale aj masážne kreslá či iné vymoženosti, ktoré v preplnenom verejnom termináli nenájdete. Nalaďte sa na luxusný business class ešte predtým ako odletíte.

Počas 6 a viac hodinových letov si toho v business class LOT môžeš dopriať viac. Jedlo ti naservírujú tak, ako býva zvykom v luxusnej reštaurácii. A kým ty si užívaš let do New Yorku, personál sa stará o tvoje chuťové poháriky. Okrem famóznych jedál sa môžeš tešiť aj na pestrú ponuku vín a destilátov. Samozrejmosťou sú aj snacky medzi jednotlivými chodmi.

Ako v súkromnom kine

Long-haul lety v business class tráviš omnoho komfortnejšie. Môžeš si pohodlne sklopiť sedadlo do vodorovnej polohy a celý let prespať. Ak sa ti spať nechce, pozri si film, objednaj si drinky (úplne neobmedzene) a užívaj si luxus na pár hodín, až kým ten obrovský Boeing nesadne na betón na letisku JFK v New Yorku.

Inšpirovali sme ťa? Nech sa páči, tu je limitovaná ponuka leteniek v business class z Budapešti do New Yorku.

New York luxusne v biznis trieda s 50% zľavou

Zdroj fotografií: LOT.com


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


 • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
  • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
  • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
  • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
  5/5 - (8 votes)
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérky Eliška a Nina.

Hore