Nájdeš nás aj na:

Lacné letenky z Viedne

Oh la la! Takto rozprávkovo sa lieta v biznis triede Air France (DETAILNÉ FOTO)

Kedysi trvala cesta parníkom do Ameriky aj niekoľko dní, a luxusnoné kajuty si mohli dovoliť naozaj len tí najmajetnejší. Dnes preletíte Atlantik za pár hodín, a to vo väčšom luxuse ako v zlatej ére zaoceánskych plavieb. Naloďte sa na palubu moderného Dreamlinera, relaxujte vo vlastnej kajute s nádherným výhľadom z lietadla, a pochutnajte si na špecialitách od francúzskych šéfkuchárov a po skvelom spánku pristávajte v najobľúbenejších destináciach Ázie a Ameriky. Letecká spoločnosť Air France má novú biznis triedu a tiež limitovaný počet leteniek za uvádzacie ceny.

Reklama

Kráľovský priestor

Mega pohodlné a mega priestranné. Také sú sedadlá v business triede Air France. Čo je ale ešte výnimočnejšie je pocit, keď si sedadlá zložíte do vodorovnej polohy. Tu je skutočne cítiť obrovský rozdiel medzi ekonomickou a biznis triedou. Vynovená biznis trieda kladie dôraz na elegantný kožený dizajn, krásne čalúnenie a množstvo detailov.

Samozrejmosťou je USB konektor a elektrická zásuvka na nabitie vašich mobilných zariadení. Čo viac si môžete priať pri viac ako 10 hodinovom lete.

 • plne rozložiteľná posteľ
 • priamy prístup do uličky pre každého cestujúceho
 • vaše súkromné multifunkčné sedenie obsahuje okem iného aj písací a jedálenský stôl

Luxusný komfortný balíček na cesty

Pozornosť od Air France v podobe praktického balíčka obdržia všetci majitelia business letenky. Obsahuje luxusnú kozmetiku a všetko potrebné pre osobnú hygienu počas letu.

Jedlo je famózne, budete chcieť ochutnať všetko

Francúzska kuchyňa sa preslávila po celom svete a na diaľkových letoch v biznis triede Air France to nebude inak. Čaká vás jedinečný gastronomický zážitok. Začne to ešte pred odletom: Dáte si prémiové šampanské alebo čerstvý džús?

Zhruba štvrť hodinku po vzlietnutí sa vám do rúk dostane menu šéfkuchára. A následne to začne. Môžete ochutnať všetko, čo milujete na francúzskej kuchyni. Od kreviet, cez syry, dokonalé paštéty, ryby, jedinečné dezerty a to je len zlomok toho všetkého. Oui! Samozrejmosťou je servírovanie na porceláne a so strieborným príborom. A nezabudnite si dať pohár francúzskeho vína. Alebo radšej dva!

Palubná multimediálna zábava

Interkontinentálne lety sú s biznis triedou omnoho zábavnejšie. To zistíte, keď sa cez obrazovku intuitívneho touch-screenu ponoríte do digitálneho systému Air France. Nájdete v ňom najnovšie filmy, hudbu, hry a digitálne knihy. Alebo sa len tak môžete kochať na výhľad z niekoľkých kamier umiestnených na lietadle.

Nový luxusný biznis salónik v cene letenky

Pred odletom do vašej destinácie si počas medzipristátia oddýchnite v novom biznis salóniku na letisku Charles de Gaulle. Samozrejmosťou je úžasný catering, komfortné sedadlá pre odpočinok a luxusne vyzerajúci interiér, ktorý ešte viac umocní zážitok.

Salónik navrhnutý agentúrou Jouin Manku sa rozprestiera na dvoch úrovniach prepojených monumentálnym schodiskom. Vďaka presklenému lounge si užijete jeden z najlepších výhľadov na pristávaciu dráhu.

Na obed alebo večeru si môžete pochutnať na rôznych lahodných gurmánskych jedlách vrátane vegetariánskych špeciálov. Menu sa upravuje podľa sezóny.

Nový biznis salónik nájdete na Terminál 2F

 • Nový biznis salónik Air France na letisku Charles de Gaulle funguje od 5:30 do 22:00
 • Bezplatné WiFi pripojenie
 • Lokálne a medzinárodné noviny
 • Teplý aj studený bufet pre všetkých cestujúcich
 • Výber teplých a studených nápojov, takisto šampanské a luxusné vína
 • Oddychová zóna
 • Exkluzívna kozmetika Clarins a jej produkty k dispozícii pre cestuújcich vo forme kozmetických ošetrení tváre profesionálnym personálom rovnomennej značky (k dispozícii od 7:40 do 19:00 každý deň okrem nedele)

Zdroj fotografií: airfrance.com


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


 • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
  • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
  • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
  • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
  4.8/5 - (6 votes)
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérky Eliška a Nina.

Hore