Nájdeš nás aj na:

Ázia

Jeden z najsilnejších zážitkov v oblakoch: Thajsko v biznis triede 5* Etihad Airways za 1779€!

Jeden z najsilnejších zážitkov v oblakoch: Thajsko v biznis triede 5* Etihad Airways za 1779€!

Je čas vyskúšať jednu z najluxusnejších biznis tried na svete. Vypelikánovali sme business class s aerolinkami Etihad Airways za neskutočnú cenu! Nebudeme to dlhšie zdržiavať. Scrollni nižšie, kde nájdeš odkaz na akciový kalendár, ale aj fotografie a postrehy z famóznej biznis triedy 5* Etihad Airways. Poď sa s nami pozrieť na to, ako výnimočne sa aerolinky z Abu Dhabi starajú o svojich biznis zákazníkov.

Reklama

Do exotiky cez Abu Dhabi

Leť do Thajska ešte teraz a luxusne v termínoch od mája do júna 2024. Letíš z Viedne len s jedným prestupom v Abu Dhabi. Skvelé je, že zažiješ aj novučičký terminál A, ktorý pred nedávnom pokrstil aj Tom Cruise.

-50% bizniska Etihad Airways do Thajska

Už na letisku ako kráľ

Už po príchode do odletovej haly ti bude jasné, že ťa čaká výnimočný let. Biznis cestujúci Etihad Airways majú na check-in či odbavenie batožiny vlastnú prednostnú prepážku, takže takmer vôbec nečakajú. Do lietadla vstupujú cez špeciálny vchod a skôr ako ostatní cestujúci.

Ak prídeš na letisko Budapešť vo väčšom predstihu, s biznis letenkou máš automaticky vstup do salónika na letisku, kde sa môžeš občerstviť a počkať na svoj let.

Prémiový salónik Etihad Airways na letisku v Abu Dhabi

Nový terminál A v Abu Dhabi je zážitok sám o sebe

Nový terminál je vybavený radom najmodernejších zariadení, od luxusných salónikov až po kúpeľné zariadenia a relaxačné zóny. Terminál A má viac ako 160 maloobchodných predajní či stánkov s jedlom. Samotnou kapitolou sú aj luxusné biznis salóniky, ktorých je v termináli A hneď niekoľko. Táto biznis letenka obsahuje vstup zdarma do biznis salónikov počas celej cestsy.

Vitaj na palube, dnes to bude výnimočné

Do tvojej biznis kajuty ťa zavedie tvoj osobný stevard alebo letuška. V prípade, že letíš Boeingom 787-9 alebo Airbusom A380, vyskúšaš si spomínané Business Studio v konfigurácii sedadiel 1-2-1. Ak chceš vidieť, ako to vyzerá, tu je dôkaz namiesto sľubov:

Boeing 787-9 spoločnosti Etihad Airways

3D PREHLIADKA ETIHAD BUSINESS STUDIO

Ešte pred vzlietnutím ťa uvítajú welcome drinkom (alko alebo nealko)

Veľmi elegantné sedenie môžeš kedykoľvek zmeniť na plnohodnotnú posteľ. Každý cestujúci má vo svojej kajute obrovský priestor na nohy, množstvo odkladacieho priestoru, skrátka je to mega komfort. Navyše, každé sedadlo je masážne.

Každý biznis cestujúci získa aj pozornosť v podobe značkového kozmetického balíčka Acqua di Parma. Obsahuje krémy, veci potrebné na zubnú hygienu a ďalšie milé darčeky pre cestovateľa.

Špičkové jedlo, prvotriedna zábava

Každý cestujúci má k dispozícii obrovskú dotykovú obrazovku s rýchlymi reakciami a kvalitným obrazom.

Samozrejmosťou sú zásuvky na nabíjanie elektronických zariadení a tiež rozkladací stôl, na ktorom môžeš plnohodnotne využívať svoj laptop.

Počas cesty môžeš odpočívať, pospať si, sledovať najnovšie filmy a vychutnávať si špičkové jedlá vyberaných šéfkuchárov. Počas dlhého letu do exotiky ťa čaká hneď niekoľko gurmánskych chodov. Servírované sú v porceláne a s klasickým príborom, takže žiadne plasty!

Okrem iného aj prvotriedne pitie, ktoré si môžeš dopriať neobmedzene a množstvo chutných snackov medzi jednotlivými chodmi.

Potešia ťa napríklad aj slúchadlá s funkciou noise cancelling – takže si vychutnáš čistý zvuk, bez ruchov okolia.

Etihad Airways Boeing 787-9 Dreamliner

Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    5/5 - (2 votes)
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérka Eliška a Nina.

Hore