Nájdeš nás aj na:

Ázia

Jeden z najsilnejších zážitkov v oblakoch: biznis trieda Etihad

Jeden z najsilnejších zážitkov v oblakoch: biznis trieda Etihad

Je čas vyskúšať jednu z najluxusnejších biznis tried na svete. Vypelikánovali sme s aerolinkami Etihad Airways POLOVIČNÉ CENY, ale ešte predtým ti chceme ukázať, ako výnimočne sa o svojich biznis zákazníkov starajú.

Letecké spoločnosti z Blízkeho východu sa predbiehajú v tom, ktorá bude lepšia a luxusnejšia a nový produkt Etihad Business Studio je skutočne neobyčajný zážitok.

Už na letisku ako kráľ

Už po príchode do odletovej haly ti bude jasné, že ťa čaká výnimočný let. Biznis cestujúci Etihad Airways majú na check-in či odbavenie batožiny vlastnú prednostnú prekážku, takže takmer vôbec nečakajú. Do lietadla vstupujú cez špeciálny vchod a skôr ako ostatní cestujúci.

Ak prídeš na letisko Budapešť vo väčšom predstihu, s biznis letenkou máš automaticky vstup do salónika na letisku, kde sa môžeš občerstviť a počkať na svoj let.

Prémiový salónik Etihad Airways na letisku v Abu Dhabi

V cene máš okrem 2 kusov príručnej batožiny aj veľká 40kg podpalubnú batožinu.

Do exotiky cez Abu Dhabi

V našej ponuke biznis leteniek si môžeš vybrať destinácie Bangkok, Phuket a Maldivy od 1539 eur. Letíš z Budapešti a cestou do exotiky absolvuješ celkovo tri lety. Z Budapešti do Bruselu (Airbus A320), z Bruselu do Abu Dhabi (Airbus A330/Boeing 789) a napokon do finálnej destinácie (Boeing 777-300).

Príde ti to veľa? Nezabúdaj, že letíš všetky segmenty letenky v biznis triede, to znamená, že využívaš všetky špičkové služby ktoré Etihad Airways majú.

Budapešť 2 prestupy Exotika 2 prestupy Budapešť
od 1539 Rezervuj
Boeing 787-9 spoločnosti Etihad Airways

Vitaj na palube, dnes to bude výnimočné

Do tvojej biznis kajuty ťa zavedie tvoj osobný stevard alebo letuška. V prípade, že letíš Boeingom 787-9 alebo Airbusom A380, vyskúšaš si spomínané Business Studio v konfigurácii sedadiel 1-2-1. Ak chceš vidieť, ako to vyzerá, tu je dôkaz namiesto sľubov:

3D PREHLIADKA ETIHAD BUSINESS STUDIO

Ešte pred vzlietnutím ťa uvítajú welcome drinkom (alko alebo nealko)

Veľmi elegantné sedenie môžeš kedykoľvek zmeniť na plnohodnotnú posteľ. Každý cestujúci má vo svojej kajute obrovský priestor na nohy, množstvo odkladacieho priestoru, skrátka je to mega komfort. Navyše, každé sedadlo je masážne.

Každý biznis cestujúci získa aj pozornosť v podobe značkového kozmetického balíčka Acqua di Parma. Obsahuje krémy, veci potrebné na zubnú hygienu a ďalšie milé darčeky pre cestovateľa.

Špičkové jedlo, prvotriedna zábava

Každý cestujúci má k dispozícii obrovskú dotykovú obrazovku s rýchlymi reakciami a kvalitným obrazom.

Samozrejmosťou sú zásuvky na nabíjanie elektronických zariadení a tiež rozkladací stôl, na ktorom môžeš plnohodnotne využívať svoj laptop.

Počas cesty môžeš odpočívať, pospať si, sledovať najnovšie filmy a vychutnávať si špičkové jedlá vyberaných šéfkuchárov. Počas dlhého letu do exotiky ťa čaká hneď niekoľko gurmánskych chodov. Servírované sú v porceláne a s klasickým príborom, takže žiadne plasty!

Okrem iného aj prvotriedne pitie, ktoré si môžeš dopriať neobmedzene a množstvo chutných snackov medzi jednotlivými chodmi.

Potešia ťa napríklad aj slúchadlá s funkciou noise cancelling – takže si vychutnáš čistý zvuk, bez ruchov okolia.

Inšpirovali sme ťa? Ceny sú na odpadnutie

  • Bangkok v BIZNIS triede Etihad Airways za 1539€
  • Phuket v BIZNIS triede Etihad Airways za 1599€
  • Maldivy v BIZNIS triede Etihad Airways za 1599€

Pripomíname, že ide o limitovanú ponuku a všetky letenky sú navyše s termínmi v HLAVNEJ sezóne 🙂

Budapešť 2 prestupy Exotika 2 prestupy Budapešť
od 1539 Rezervuj
Etihad Airways Boeing 787-9 Dreamliner
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodila dcérka Eliška.

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

Krásne portugalské Faro s letenkami od 42€! https://t.co/niTLLJKJVf #letenky10 hodín dozadu
Zaži bájne Faerské ostrovy z Viedne! Letenky za 259€ https://t.co/VK7IdsR4NC #letenky12 hodín dozadu
Veľmi lacný Tel Aviv z Viedne, od 42€: https://t.co/8XXJQyDTlY12 hodín dozadu
Horúce Kapverdy z Viedne s letenkami od 250€: https://t.co/VVUr6FFo4c12 hodín dozadu
PECKA DŇA: Kyjev a Černobyl s ubytovaním v 3* hoteli spolu za 289€ https://t.co/uVob761IhJ #ponukadňa1 deň dozadu
O 6-tisíc pasažierov viac ako v rovnakom období vlani. Bratislavské letisko zverejnilo štatistiky letov: https://t.co/eMuDMLs0nJ #letenky1 deň dozadu
Parádna dovolenka v decembri: Fuerteventura z Viedne od 75€ https://t.co/eoktkmdpvV #letenky1 deň dozadu
NEZMEŠKAJ: Dovolenka v Dubaji s 5* hotelom a vstupom do aquaparku aj akvária za 769€ https://t.co/5pWCMhQ3sB #ponukadna1 deň dozadu

Odporúčame tiež:

Advertisement
Advertisement
Hore