Nájdeš nás aj na:

Letenky

NOVINKA: Bezplatná doprava z parkoviska P3 na Letisko M. R. Štefánika

NOVINKA: Bezplatná doprava z parkoviska P3 na Letisko M. R. Štefánika

Letisko M. R. Štefánika pripravilo pre cestujúcich od 1. augusta 2022 nový systém dopravy z parkoviska s označením P3 ako reakciu na zvýšený záujem o parkovacie miesta. Z parkoviska P3 budú návštevníci po zaparkovaní alebo po prílete z dovolenky bezplatne zvážaní pohodlne letiskovým mikrobusom. Zvoz letiskovým mikrobusom je teda už v cene parkovania na parkovisku P3.

Reklama

Návštevníci po zaparkovaní na parkovisku P3 môžu zavolať na verejne dostupné mobilné číslo +421 903 414 426. Následne ich vodič mikrobusu vyzdvihne v stanovenom čase z parkoviska P3 alebo ich po prílete odvezie z letiska na uvedené parkovisko.

Podrobnejšie informácie ohľadom parkovania a cenník parkoviska na Letisku M.R. Štefánika nájdete na tejto webovej stránke. Problematike parkovania na letiskách sa venujeme aj na Pelipeckách v samostatnom článku.

Bratislavské letisko tiež pripravuje pohodlnú online rezerváciu parkovania na parkovisku P3.

„Veríme, že aj takýmto spôsobom vieme uľahčiť cestujúcim a návštevníkom letiska ich bezproblémový odlet alebo príchod z dovolenkovej destinácie,“ píše sa v tlačovej správe.

Zdroj: BTS.AERO

Lacné letenky z Bratislavy


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

  • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
  • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 15-krát denne
  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    5/5 - (1 vote)
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérka Eliška a Nina.

Hore