Nájdeš nás aj na:

Letenky

TOP PONUKA na Bangkok: letenky z Viedne za 399 eur s Air France! (+v ponuke aj Koh Samui)

Ako sa lieta s Air France do Thajska? Štýlovo. Aerolinka ponúka aj v ekonomickej triede veľmi slušný komfort, výborné jedlo a ultimátnu zábavu. Prečo vám to píšeme? Aktuálny výpredaj leteniek Air France priniesol Bangkok so spiatočnou letenkou za 399 EUR! To je niečo, čo by ste si nemali nechať ujsť – ak plánujete dovolenkovať pred a počas Vianoc v Thajsku, prípadne na jar. V predaji sú posledné termíny na november – december a máj – jún. Let prevádzkuje letecká spoločnosť Air France, v uvedenej cene máte 1 príručnú batožinu a 1 podpalubnú batožinu s hmotnosťou do 23kg. Ak ešte stále neviete, prečo by ste mali ísť do Thajska, tento článok vám to pomôže odhaliť.

Reklama

A ak netúžite zostať len v Bangkoku, máme pre vás super open-jaw letenku na horúci ostrov Koh Samui (Viedeň – Bangkok, Koh Samui – Viedeň).

Bangkok za 399 EUR

VIEDEŇ – BANGKOK – VIEDEŇ za 399 EUR [otw_shortcode_button href=“https://www.pelikan.sk/sk/akciova-letenka/G-9013″ size=“large“ bgcolor=“5fbded“ icon_type=“general foundicon-right-arrow“ icon_position=“right“ shape=“radius“ color_class=“otw-orange“ target=“_blank“]RÝCHLA REZERVÁCIA[/otw_shortcode_button]

mesto bangkok

Panoráma Bangkoku

Kedy sa oplatí navštíviť Thajsko

Thajsko je typický príklad tropickej krajiny. Klíma je tu celoročne veľmi príjemná. Ovplyvňujú ju monzúny a vytvárajú tak tri ročné obdobia: teplé obdobie, obdobie dažďov a chladné obdobie. Paradoxne teplota tu celoročne neklesá pod 30 stupňov. Ideálne počasie na návštevu novembra je 1. novembra do 31. marca. Od marca do júna teploty stúpajú a do októbra ich strieda obdobie dažďov.

Qatar

Bangkok je Las Vegas Juhovýchodnej Ázie. Plný turistov, cestovateľov a šťastných ľudí. Posledné roky je aj najobľúbenejšou diaľkovou destináciou Slovákov. Je to vstupná brána vašej dovolenky v Thajsku. Oplatí sa ho navštíviť na pár dní, a potom skúsiť niektorý z thajských ostrovov. Bangkok je ale aj mesto kontrastov. Rieka Chao Phraya ho delí na dve časti: na jednej strane vysoké mrakodrapy, na strane druhej chudobné slumy. Bangkok, to sú aj staré chrámy a ultra moderné obchodné centrá a sedem miliónov obyvateľov. Pre Európana toto miesto môže pôsobiť chaoticky a špinavo, no rýchlo si naň zvyknete a napokon zistíte, že všetko tu je v dokonalej harmónii.

shutterstock_396564157

Výpredaj Qatar


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    5/5 - (1 vote)
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérky Eliška a Nina.

Hore