Nájdeš nás aj na:

Koronavírus

Aeroflot sa vracia na Maldivy, do Egypta i Dubaja

Aeroflot sa vracia na Maldivy, do Egypta i Dubaja

Letecká spoločnosť Aeroflot obnoví lety na troch medzinárodných linkách. Ruské aerolinky do konca tohto týždňa obnovia služby do Dubaja, Káhiry a Maldív. Ide tak o ďalší reštart medzinárodných liniek v podaní Aeroflotu od vypuknutia pandémie koronavírusu. Novinka prichádza približne mesiac potom, čo Aeroflot začal opätovne lietať aj do Londýna.

Reklama

Nový letový poriadok bude vyzerať nasledovne:

  • Dubaj (od 11. septembra) – lety do Dubaja z letiska Moskva Sheremetyevo v piatok a sobotu v septembri, v piatok a v nedeľu v októbri. Spiatočné lety budú prevádzkované vždy v sobotu a nedeľu.
  • Káhira (od 9. septembra) – lety do Egypta budú smerovať do z letiska Moskva Sheremetyevo vždy v pondelok, stredu a sobotu. Spiatočná doprava bude premávať v utorok, štvrtok a nedeľu.
  • Male (od 10. septembra) – lety na Maldivy budú uskutočňované vždy vo štvrtok a v nedeľu. Návrat na moskovské letisko sa uskutoční vždy piatok a nedeľu.

Aeroflot zastavil všetky svoje služby v apríli tohto roku. V júli však postupne začal prevádzkovať lety do Belehradu, Ľubľany, Tivatu a Splitu, a 1. augusta pridal ako prvý diaľkový cieľ Londýn (Heathrow). Ruské aerolinky sa tiež vrátili do Turecka.

Lety Aeroflotu z Viedne, Budapešti či Prahy do Moskvy zatiaľ obnovené neboli.


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

  • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
  • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    Prosím, ohodnoťte náš článok.
Komentáre

Už päť rokov pre teba náš tím loví lacné letenky, dovolenky a píše tipy na cestovanie po celom svete. V našej slovenskej redakcii sedí Hanka, Katka, Aďa a Roland, ktorí pre teba hľadajú to najlepšie zo sveta cestovania 24 hodín, 7 dní v týždni.

Hore