Nájdeš nás aj na:

Cestopisy

10 dôvodov, prečo letieť do Ázie so špičkovými Thai Airways (+letenky)

Tí z vás, ktorí holdujú dovolenke v Juhovýchodnej Ázii, vedia, že práve teraz nastal správny čas pre plánovanie dovolenky. Okrem toho, že si musíte dať pozor, aby ste si vybrali ten správny hotel, rovnakú pozornosť treba venovať aj tomu, s akou leteckou spoločnosťou sa dostanete do svojej vytúženej destinácie. A ak máte radi komfort, výborný servis aj v ekonomickej triede – navyše za výnimočnú cenu – máme pre vás výborný tip. Thai Airways sú v letoch ekonomickej triedy do Thajska, vrátane Ázie a Austrálie absolútnou špičkou. Hovoríte si, že sú to celkom odvážne tvrdenia? Čítajte ďalej, radi vám to vysvetlíme!

Reklama

Najlepšia ekonomická trieda na svete

Prečo sa uspokojiť s priemerom, keď môžete letieť s tými najlepšími? Presne to platí pre ekonomickú triedu od spoločnosti Thai Airways. Pýtate sa, ako si môžeme byť istí, že lepšiu triedu, než je tá od spomínanej leteckej spoločnosti nenájdete? Stačí sa pozrieť na výsledky svetových aeroliniek, ktoré každoročne vyhlasuje spoločnosť Skytrax. Podľa nich sa spoločnosť Thai Airways nachádza na prvom mieste práve v kategórii Najlepšia ekonomická trieda za rok 2018. Výsledok má o to väčšiu váhu, že hodnotiacou porotou sú tisíce cestujúcich.

Bangkok v najlepšej ekonomickej triede za 579 EUR [otw_shortcode_button href=“https://www.pelikan.sk/sk/akciova-letenka/G-8520″ size=“large“ bgcolor=“5fbded“ icon_type=“general foundicon-right-arrow“ icon_position=“right“ shape=“radius“ color_class=“otw-orange“ target=“_blank“]REZERVUJ LETENKY[/otw_shortcode_button]

Hebké, široké, polohovateľné. To nie je popis vášho obľúbeného kresla, v ktorom trávite svoje voľné chvíle v obývacej izbe. To je základná charakteristika sedadiel ekonomickej triedy, vďaka ktorej sa počas letu budete cítiť ako v bavlnke. Dobrá správa pre všetkých „dlháňov“, ktorí žili v domnení, že sa proti nim svet leteckej dopravy sprisahal je, že ani so svojimi 190 cm nebudete mať problém sa pohodlne usadiť. Čo platí o priestore pre vaše nohy, platí aj pre šírku sedadiel. Pre novú priamu linku z Viedne do Bangkoku v modernom Boeingu 787 Dreamliner teda platí, že pocit veľkorysého priestoru panuje všade okolo vás.

Svoju úlohu v tom, okrem perfektného osvetlenia, zohrávajú aj väčšie okná, vďaka čomu celý interiér pôsobí naozaj vzdušnejšie. Čo dodať? Snáď len toľko, že samozrejmosťou je elektrická zásuvka pre každé sedadlo, aby vám nedošla „šťava“ ani na tých najdlhších letoch.

Do Bangkoku s domácim kinom

Ak ste si niekedy mysleli, že budete cestovať v spoločnosti domáceho kina, skúste multimediálny systém Thai Airways. Pohodlne sa usaďte, nasaďte si slúchadlá, a ak si neplánujete počas svojho letu zdriemnuť, čaká vás multimediálny maratón, v ktorom vás čakajú najnovšie svetové trháky, rovnako ako nespočetné množstvo žánrov hudby a všetkých tých príjemných vecí, s ktorými sa nalietané hodiny trávia jednoduchšie.

Pretože na detailoch záleží

O tom, že o vás bude v Thai Airways patrične postarané, svedčí aj nadštandard vo forme pohodlného vankúša a deky, ktoré vás budú čakať na palube. Navyše, ak si budete chcieť dopriať spánok, budete mať k dispozícii aj obľúbené klapky na oči či štuplíky do uší.

Thai Airways však myslí aj na tých najmenších. Personál veľmi dobre vie, že let môže byť pre mnohé deti stresujúcim zážitkom. Práve preto je posádka špeciálne vycvičená tak, aby vám pomohla, ak to budete potrebovať. Aké sú ich tajné zbrane? Hračky, hry a knihy na medzinárodných i domácich linkách spoločnosti vrátane mnohých kreslených filmov v najvyššej kvalite.

Online aj vo vzduchu

Thai Airways sa radí medzi tie aerolinky, vďaka ktorým môžete byť online aj vo vzduchu. Vďaka technológii Thai Sky Connect si môžete priplatiť na priamom lete z Viedne do Bangkoku s Boeingom 787 aj za palubnú Wi-Fi. Počas niekoľkohodinového letu vám neunikne ani najčerstvejšie novinka zo sveta sociálnych sietí alebo správa od blízkych.

Voľba sedadla zadarmo

Koho by táto možnosť nepotešila? Pokiaľ si rezervujete letenky s Thai Airways, do 48 hodín pred plánovaným odletom si viete vybrať, na akom sedadle chcete sedieť, a to úplne zadarmo. Všetko v pohodlí domova a online. Krok dopredu k vašej spokojnosti, ktorým sa naozaj nemôžu pochváliť všetky aerolinky.

Predstavenie pre chuťové poháriky

Ak milujete dobré jedlo a letíte s Thai Airways v ekonomickej triede, budete viac než spokojní. Počas dlhého letu posádka na nič nečaká a servíruje vám trojitú nápojovú ponuku, sprevádzanú hlavným jedlom. Pred samotným pristátím potom načerpáte nové sily s ďalších chodom, vďaka ktorému sa budete môcť vydať na ďalší let, alebo priamo do ulíc Bangkoku, plní energie, ktorú v tomto dynamickom veľkomeste budete určite potrebovať. O naozaj vysokej kvalite servírovaného jedla najlepšie svedčí aj prvé miesto v kategórii Best Economy Class Onboard Catering, ktoré Thai Airways získali v tohtoročných Skytrax Awards.

 

Bangkok v najlepšej ekonomickej triede za 579 EUR [otw_shortcode_button href=“https://www.pelikan.sk/sk/akciova-letenka/G-8520″ size=“large“ bgcolor=“5fbded“ icon_type=“general foundicon-right-arrow“ icon_position=“right“ shape=“radius“ color_class=“otw-orange“ target=“_blank“]REZERVUJ LETENKY[/otw_shortcode_button]

Špičkový servis po thajsky

Ak ste už v Thajsku boli a obľúbili ste si miestnu pohostinnosť, personál Thai Airways budete milovať. Počas letu sa skrátka nebudete môcť zbaviť pocitu, že letušky aj stevardi fungujú ako špičkové švajčiarske hodinky. Slovíčko nie, ako by tu skrátka neexistovalo a všetky vaše priania sú dopredu splnené, navyše vždy doplnené o milý úsmev.

Priama linka z Viedne

Skvelou správou je aj to, že s touto leteckou spoločnosťou môžete letieť do Bangkoku priamou linkou z blízkej Viedne, do ktorej sa ľahko a rýchlo dostanete buď vlakom, alebo autobusom. Vďaka tomu nestratíte ani sekundu zdĺhavým prestupom na niektorom z európskych letísk. Bonusom je, že letíte v modernom a veľmi obľúbenom Boeingu 787 Dreamliner.

Bangkok v najlepšej ekonomickej triede za 579 EUR [otw_shortcode_button href=“https://www.pelikan.sk/sk/akciova-letenka/G-8520″ size=“large“ bgcolor=“5fbded“ icon_type=“general foundicon-right-arrow“ icon_position=“right“ shape=“radius“ color_class=“otw-orange“ target=“_blank“]REZERVUJ LETENKY[/otw_shortcode_button]

Poriadne veľký kufor

Zatiaľ čo pri iných leteckých spoločnostiach sa môžete stretnúť často so štandardnou 23kg podpalubnou batožinou, v Thai Airways dostanete k dispozícii rovno 30kg! To je skvelá správa pre všetkých tých, pre ktorých dovolenka nie je dovolenkou, pokiaľ z nej nepriveziete rodine alebo blízkym suveníry, lokálne produkty či módne doplnky všetkého druhu, ktoré ste tam za tú cenu skrátka nemohli nechať, no nie? 🙂

Jedenkrát a dosť!

Tým nechceme povedať, aby ste s Thai Airways leteli len raz, to určite nie, reč je o prestupe 😉 Ten môže byť pri dlhých letoch byť príjemným osviežením. Pri letoch do Ázie alebo Austrálie si môžete byť istí, že vás viac ako jeden prestup nečaká, vždy máte totiž len jeden prestup v Bangkoku, čo je veľká výhoda napríklad pri letoch k protinožcom, či už je reč o Austrálii alebo Novom Zélande.


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    5/5 - (3 votes)
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérky Eliška a Nina.

Hore