Nájdeš nás aj na:

Novinky

NOVÁ LINKA: Wizz Air otvorí ďalšiu zaujímavú linku, začne lietať do Uzbekistanu

NOVÁ LINKA: Wizz Air otvorí ďalšiu zaujímavú linku, začne lietať do Uzbekistanu

Maďarská nízkonákladová letecká spoločnosť Wizz Air čoskoro začne lietať do uzbeckej metropoly Samarkand. Linka už sa objavila v rezervačných systémoch aerolínií.

Reklama

Wizz Air a jeho dcérske aerolinky lietajúce z Abu Dhabi budú do Uzbekistanu smerovať dvakrát týždenne, vždy v utorok a v sobotu. Prvý let je naplánovaný na 13. decembra 2022.

Po Ománe, Bahrajne, Saudskej Arábii, Kuvajte či Maldivách tak pribudne ďalšie zaujímavé spojenie. Čo sa týka regiónu strednej Ázie, dopravca už prevádzkuje lety do Kazachstanu.

Nová linka do Uzbekistanu a jej letový poriadok

 • Abu Dhabi – Samarkand -> 06:30 – 10:45
 • Samarkand – Abu Dhabi -> 11:20 – 13:55

Na linke bude opäť premávať nový Airbus A321neo.

Najlacnejšie letenky sa budú dať čoskoro objednať aj cez Pelikán, v cene leteniek od Wizz Air je vždy základná príručná batožina (40x30x20 cm).

Akciové letenky Wizz Air

Zdroj info: Kun UZ, Wizz Air


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


 • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
  • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
  • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
  • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
  5/5 - (1 vote)
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérka Eliška a Nina.

Hore