Nájdeš nás aj na:
saudia

Ázia

VÝPREDAJ ROKA: Letenky do exotiky z Viedne od 279€! (Thajsko, Malajzia, Indonézia a iné)

VÝPREDAJ ROKA: Letenky do exotiky z Viedne od 279€! (Thajsko, Malajzia, Indonézia a iné)

Sú späť. Opäť sa dajú rezervovať super lacné letenky do Ázie s odletom z ViedneDo Bangkoku vieš letieť spiatočne už za 279 eur, obľúbené destinácie ako Malajzia či Indonézie sú dostupné od 369 eur. Celkovo sme vypelikánovali až 20 leteniek za parádne ceny. Ponuka je limitovaná, preto upozorňujeme, že ceny sú dostupné len do vypredania voľných miest. Vybrať si však možno aj super termíny na hlavnú sezónu v Juhovýchodnej Ázii. Samozrejmosťou je 23kg podpalubná batožina a palubný servis.

Reklama

Lacné letenky do Ázie

 • Odkiaľ? Z letiska Viedeň
 • S kým? Letecká spoločnosť SAUDIA (pozri si 10 dôvodov, prečo ti ju odporúčame)
 • Kedy? august 2022 – júl 2023
 • Čo je v cene? Let tam aj späť, všetky poplatky, 23 kg podpalubná batožina + príručná batožina

Megavýpredaj leteniek do Ázie

Prečo letieť s aerolinkami Saudia?

SAUDIA patrí medzi špičkové blízkovýchodné aerolinky. Nás na prvý pohľad zaujali najmä nové lietadládostatok priestoru na nohy už v ekonomickej triede vrátane nožných operadielfamózne jedlo a niekoľko ďalších detailov ako napríklad bezplatný amenity kit (komfortný balíček s kozmetikou).

Niektorých síce nepoteší, že aerolinky na palube nepodávajú alkoholické nápoje, no táto letecká spoločnosť to brilantne nahrádza ponúkanými gastronomickými zážitkami a výborným servisom počas celej cesty.

TOP letenky z výpredaja SAUDIA

dubaj
maldivy

VŠETKY LETENKY Z VÝPREDAJA TU


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


 • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
  • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
  • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
  • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
  5/5 - (1 vote)
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérka Eliška a Nina.

Hore