Nájdeš nás aj na:

Letenky

Výpredaj flydubai: Zanzibar, Omán a Male za pár eur

Exotická dovolenka priamo z Bratislavy a za veľmi málo eur? Nízkonákladová letecká spoločnosť flydubai spustila mega výpredaj svojich najlepších destinácií priamo z hlavného mesta Slovenska. Dubaj, Omán, Zanzibar, Srí Lanka a Maledivy s cenovkou, akú by ste v dovolenkovom období nečakali. Výpredaj flydubai s cenami a termínmi, nech sa páči:

Reklama

Dubaj z Bratislavy za 279 eur

Rezervuj termín

Dubaj, žena na pláži

Mesto, ktoré vzniklo z púšti a teraz je považované za kolísku prepychu, luxusu a bohatstva. A samozrejme mrakodrapov. Zbehnite si na nákupy, pozrite sa na svet z Burj Khalifa alebo si zalyžujte uprostred púšte. Dubaj toho ponúka skutočne veľa pre každého, aj keď máte tie najnáročnejšie požiadavky!

dubaj

Omán z Bratislavy za 349 eur

Rezervuj termín

Singapur a Omán

Síce tu nenájdete žiadne mrakodrapy, ako v okolitých krajinách, namiesto toho ale pevnosti, mešity, minarety, paláce ale aj nádherne upravené a moderné ulice. Ľudia sú tu veľmi priateľskí a pohostinní, Omán je 21. najbezpečnejšie mesto na svete podľa oficiálnych štatistík OSN. Mnohí toto miesto nazývajú karibikom Orientu. Sú tu nádherné pláže, krištáľovo čisté more a masový turizmus tu je neznámy pojem.

Výpredaj flydubai

Zanzibar z Bratislavy za 479 eur

Rezervuj termín

Výpredaj flydubai

Zanzibar je maximálna exotika. Krištáľovo modré more, vysoké palmy, milí obyvatelia a tropická klíma. Pestré koralové útesy lákajú k prebádaniu ďalšej dimenzie krásy mora – pod hladinou. Ak ste sa už nabažili šumu vĺn slniac sa na pláži, je čas vyskúšať si dobrodružstvo – objaviť nevídaný podmorský svet.

Výpredaj flydubai

Maledivy z Bratislavy za 499 eur

Rezervuj termín

Výpredaj flydubai

Bezkonkurenčný luxus, ohromujúce pláže s bielym pieskom a úžasný podmorský svet. Maldivy sú jasnou voľbou pre dovolenku, ktorú si chcete pamätať na celý život. Čo robí toto miesto tak výnimočným? Predovšetkým pláže. Nikde inde na svete nenájdete tak biely piesok a tak belaso zafarbenú vodu. Doslova raj v Indickom oceáne.

Výpredaj flydubai

Srí Lanka (Colombo) za 499 eur

Rezervuj termín

Výpredaj flydubai

Neveľký ostrov v Indickom oceáne toho skrýva oveľa viac, než by ste čakali. Srí Lanku si vyberajú najmä tí, ktorí nevyhľadávajú iba plážové dovolenky, ale chcú niečo viac. Na ostrove je mnoho skvelých hotelov. Od najlacnejších pre batôžkárov až po tie najexkluzívnejšie. Paleta je pestrá, ceny príjemné, a to je na Srí Lanke to najlepšie. Colombo je hlavné mesto s bohatou históriou a má čo ponúknuť každému turistovi – chrámy, múzeá, záhrady, prírodu, ale aj moderné obchodné centrá. Je to skvelý východiskový bod k preskúmaniu Srí Lanky.

Výpredaj flydubai

Srí Lanka (Hambantota) za 499 eur

Rezervuj termín

Výpredaj flydubai

Tento tajomný ostrov v Indickom oceáne toho skrýva oveľa viac, než by ste čakali. Srí Lanka ponúka perfektné podmienky na surfovanie, dychberúce piesočnaté pláže, nádherné národné parky a čajové plantáže. Hambantota sa nachádza v blízkosti mesta Mattala v južnej časti Srí Lanky. Keď poletíte sem, nemusíte si zabezpečiť ani transfer z hlavného mesta Kolombo, pretože toto letisko sa nachádza hneď na pláži. Vystúpite z terminálu a za päť sekúnd už môžete surfovať v Indickom oceáne. Južné časti ostrova sú vhodné na exotickú dovolenku 365 dní v roku, na druhej strane, ak vás už pláže nebavia, kedykoľvek sa môžete schladiť v srílanských horách, na čajových plantážach.

Výpredaj flydubai

pelipecky_instagram

Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na redakcia@pelipecky.sk. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na novinky@pelipecky.sk. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodila dcérka Eliška.

Odporúčame

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

Testovanie otvára cestovanie! Ak budeme teraz zodpovední, čoskoro opäť balíme kufre na dovolenku https://t.co/Wd3hA2kuD6 #novinky2 dni dozadu
PONUKA DŇA: Dovolenka doma tento víkend za 0 €, až potom Maldivy https://t.co/cicacQblBM #novinky2 dni dozadu
Letiská v New Yorku budú za nenosenie rúšok rozdávať pokuty https://t.co/KlqputllVC #letenky2 dni dozadu
Vianočné trhy v Nurembergu patria medzi najstaršie v Nemecku. Tento rok sa nekonajú https://t.co/tOmGlz81Ho #novinky2 dni dozadu
Michelinská reštaurácia v Budapešti podáva luxusné jedlo na kolotoči https://t.co/aJ0F2oULDh #novinky2 dni dozadu
Konečne! Na trase Londýn – New York spustia bezplatné rýchlotesty na COVID-19 https://t.co/R89On7teXs #letenky2 dni dozadu
Tip na netradičné ubytovanie na Slovensku – Kutica https://t.co/k3pOM7JPhS #dovolenky3 dni dozadu
Maurícius ponúka víza na dlhodobý pobyt. Tu sú podmienky https://t.co/XF9YbLn11T #novinky3 dni dozadu
THAI Airways predávajú tašky vyrobené zo starých záchranných viest https://t.co/KZAOtM1ymi #novinky3 dni dozadu
Bude testovanie na hraniciach? Sprísnia režim s ČR? Odpoveď prinesú najbližšie dni https://t.co/Alwufub9W8 #novinky3 dni dozadu

Odporúčame tiež:

Reklama
Reklama
Hore