Nájdeš nás aj na:

Letenky

Los Angeles z Viedne za 399 eur

Druhé najväčšie mesto USA, mesto hollywoodskych hviezd a mesto anjelov. Tak prezývajú kalifornské mesto Los Angeles a vy ho teraz môžete navštíviť počas hlavnej sezóny za perfektnú cenu 399 eur! Ak sa poponáhľate, stihnete ešte najlepšie termíny v septembri a októbri 2016. To všetko s leteckou spoločnosťou British Airways a z Viedne!

Reklama

Los Angeles z Viedne len za 399 eur

Letím do Kalifornie!

Leto v Kalifornii

Los Angeles je výbornou voľbou, ak chcete spojiť spoznávanie krajiny s prímorskou dovolenkou. Ponúka celoročne príjemné teploty, nádherné pláže a okúzlujúcu mestskú panorámu. V tejto zemepisnej šírke sú len dve ročné obdobia – leto a zima. Leto začína v máji, končí v októbri a sľubuje teploty od 16 do 29° C. V zime teploty neklesnú pod 9°C, naopak držia si hodnoty okolo 20°C.

Leto v Kalifornii

Los Angeles, to je aj Hollywood. Miesto, ktoré pozná azda každý, kto v živote videl čo i len jeden americký film. Do štvrtí ako je Beverly Hills alebo Santa Monica sa síce nedostanete, no pri potulkách Los Angeles môžete naraziť na nejednu filmovú hviezdu. A keď nenarazíte, určite si choďte pozrieť Walk of Fame (Chodník slávy).

Leto v Kalifornii

Tak trochu kontrastne k mestu Los Angeles pôsobí neďaleký ostrov Catalina. Dostanete sa naň trajektom, no odtiaľ už len pešo. Autá sú tu totiž zakázané!

Leto v Kalifornii

Pobrežie L.A. je veľmi obľúbenou turistickou destináciou. Záliv Santa Monica ponúka viac ako 30 km nádherných pláží a tie najlepšie výhľady. Vody v Malibu vyhľadávajú aj surferi z celého sveta.

Los Angeles z Viedne

A keď uvidíte tie prírodné scenérie v Kalifornii, pôjdete si „oči vyočiť“. Národný park Death Valley, Sequoia a Kings Canyon, park Yosemite a Sierra Nevada s najvyšším bodom Mount Whitney 4 417 m.

Los Angeles z Viedne

Los Angeles z Viedne

Los Angeles z Viedne

Los Angeles z Viedne

Los Angeles z Viedne len za 399 eur

Letím do Kalifornie!

pelipecky_instagram

Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na redakcia@pelipecky.sk. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na novinky@pelipecky.sk. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodila dcérka Eliška.

Odporúčame

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

Testovanie otvára cestovanie! Ak budeme teraz zodpovední, čoskoro opäť balíme kufre na dovolenku https://t.co/Wd3hA2kuD6 #novinky6 hodiny dozadu
PONUKA DŇA: Dovolenka doma tento víkend za 0 €, až potom Maldivy https://t.co/cicacQblBM #novinky6 hodiny dozadu
Letiská v New Yorku budú za nenosenie rúšok rozdávať pokuty https://t.co/KlqputllVC #letenky8 hodiny dozadu
Vianočné trhy v Nurembergu patria medzi najstaršie v Nemecku. Tento rok sa nekonajú https://t.co/tOmGlz81Ho #novinky9 hodiny dozadu
Michelinská reštaurácia v Budapešti podáva luxusné jedlo na kolotoči https://t.co/aJ0F2oULDh #novinky10 hodiny dozadu
Konečne! Na trase Londýn – New York spustia bezplatné rýchlotesty na COVID-19 https://t.co/R89On7teXs #letenky1 deň dozadu
Tip na netradičné ubytovanie na Slovensku – Kutica https://t.co/k3pOM7JPhS #dovolenky1 deň dozadu
Maurícius ponúka víza na dlhodobý pobyt. Tu sú podmienky https://t.co/XF9YbLn11T #novinky1 deň dozadu
THAI Airways predávajú tašky vyrobené zo starých záchranných viest https://t.co/KZAOtM1ymi #novinky1 deň dozadu
Bude testovanie na hraniciach? Sprísnia režim s ČR? Odpoveď prinesú najbližšie dni https://t.co/Alwufub9W8 #novinky1 deň dozadu

Odporúčame tiež:

Reklama
Reklama
Hore