Nájdeš nás aj na:

Novinky

MEGAVÝPREDAJ Air Asia: letenky po celej Juhovýchodnej Ázii od 5€!

Po veľmi dlhom čase tu máme zaujímavú akciu na lety v rámci Juhovýchodnej Ázie. Najväčšia ázijská nízkonákladová letecká spoločnosť AirAsia vyhlásila veľký výpredaj leteniek s cenovkou od 5 eur.

Reklama

Jednosmerné letenky na vnútroštátnych trasách si možno kúpiť už od 23 MYR (cca 5 eur), zatiaľ čo na medzinárodných trasách sa cena začína na 60 MYR (12-13 eur). Letenky si možno zakúpiť priamo na stránke airasia.com.

Ak ešte nemáte letenku z Európy do Juhovýchodnej Ázie, tu sú aktuálne tie najvýhodnejšie:

Letenky do Juhovýchodnej Ázie


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    Prosím, ohodnoťte náš článok.
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérky Eliška a Nina.

Hore