Nájdeš nás aj na:

Koronavírus

Poľsko od dnes ruší všetky obmedzenia týkajúce sa covidu pri vstupe do krajiny

Poľsko od dnes ruší všetky obmedzenia týkajúce sa covidu pri vstupe do krajiny

Poľsko od dnes ruší takmer všetky covidové obmedzenia. Ruší aj povinnosť nosenia rúšok na verejných miestach s výnimkou zdravotníckych zariadení. V krajine dlhodobo klesá počet nových prípadov nákazy. Od 1. marca 2022 boli už zrušené všetky obmedzenia, okrem povinného nosenia rúška v interiéri, karantény/izolácie a podmienok vstupu zo zahraničia.

Reklama

„Poľsko zrušilo pre prichádzajúce osoby (bez ohľadu na to, či je osoba zaočkovaná/nezaočkovaná proti covid-19 alebo prekonala covid-19) všetky požiadavky týkajúce sa testovania (pred príchodom a aj po príchode), karantény, ako aj registrácie pri vstupe do krajiny,“ informovalo ministerstvo zahraničných vecí.

Upozorňuje však, že opatrenia sa môžu meniť v závislosti od aktuálnej epidemiologickej situácie.

Akciové letenky do Poľska


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    1.3/5 - (3 votes)
Komentáre

Už päť rokov pre teba náš tím loví lacné letenky, dovolenky a píše tipy na cestovanie po celom svete. V našej slovenskej redakcii sedí Hanka, Katka, Aďa a Roland, ktorí pre teba hľadajú to najlepšie zo sveta cestovania 24 hodín, 7 dní v týždni.

Hore