Nájdeš nás aj na:

Novinky

Na Schwechat sa už dostaneš autobusom aj skoro ráno. Slovak Lines spúšťajú linku o 3:00

Na Schwechat sa už dostaneš autobusom aj skoro ráno. Slovak Lines spúšťajú linku o 3:00

Pandémia a lockdowny na nejaký čas stopli niektoré obľúbené autobusové spojenia na neďaleké letiská, situácia sa však už zlepšuje. Expresný autobus na letisko Viedeň-Schwechat, ktorý zvykol vyrážať o 3:00 ráno z Bratislavy je späť. Slovak Lines spúšťajú linku od 21. júna, cestujúci zo Slovenska tak stihnú v pohodlí väčšinu ranných letov z Viedne aj autobusom. Prepravca tiež posilní linku o tri nové spoje – o 9:00, 11:00 a 13:00. Po novom tak možno cestovať na letisko Viedeň trinástimi spojmi za deň. Cena jednosmerného lístka je 7,90 eur.

Reklama

REZERVUJ SI LÍSTOK TU

Do pozornosti dávame aj travel passy, ktoré sa oplatia pravidelným cestujúcim smerujúcim do Rakúska.

Lístok do Viedne si nemusíš tlačiť

Stačí, keď sa pri nástupe preukážeš QR kódom na displeji mobilného zariadenia.

Všetko vybavíš online

Ušetríš čas aj energiu a zaobstaraj si lístok rýchlo a pohodlne cez web Slovak Lines alebo najlacnejšie cez mobilnú appku.

Platiť môžeš kartou

Nemusíš hľadať bankomat. Zaplatíš bezkontaktnou platobnou kartou aj priamo u vodiča autobusu.

Komfortné služby na palube

Ak si fanúšikom moderných streamovacích služieb, v autobusoch Slovak Lines sa môžeš pripojiť na spoľahlivú Wi-Fi zdarma a užívaš si zábavu po svojom. Samozrejmosťou je klimatizácia a drobné osvieženie.


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    5/5 - (1 vote)
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérka Eliška a Nina.

Hore