Londýn je vždy dobrý nápad. A keď ho navštívite v septembri, môžete navyše stihnúť výpredaje v obchodoch s oblečením a spraviť si veľmi lacný citybreak. Našli sme totiž spiatočnú letenku za 42 eur v septembrovom termíne. Pozrite si náš akciový kalendár na veľmi lacný Londýn, napríklad termín 24-28. september:
Londýn je rozmanité a vzrušujúce mesto. Stačí sa naň pozrieť z tzv. Londýnskeho oka a pochopíte prečo. Hlavné a najľudnatejšie mesto Spojeného kráľovstva na seba nenechá dlho čakať a vybalí to na vás všetkými svojimi zbraňami. Celosvetovo známy ako centrum umenia, vzdelávania, národností, módy či médií. Nájdete tu množstvo historických budov, zelených parkov, divadiel a pre tých náročnejších, aj luxusných nákupných zón.
Ktorú z tvárí Londýna milujete vy?

Je to história a pamiatky?

Mrakodrapy?

Gastronómia?

Nákupy?

Futbal?

Alebo ste skôr dobrodruhom, objavovateľom a milovníkom undergroundu? Pozrite si, ako sa môžete nechať Londýnom prekvapiť.

Je to jedno, Londýn je skvelý, čím viac ho budete navštevovať, tým viac si ho zamilujete!
Ak potrebuješ pomôcť pri výbere destinácie či leteckej spoločnosti, zorientovať sa v ponuke a dostať kompletné poradenstvo pri rezervácii letenky či dovolenky, využi našu ponuku konzultácie. Služba je spoplatnená sumou 20 eur, avšak tá sa ti okamžite odpočíta z ceny objednávky letenky či dovolenky, ktorú si zakúpiš cez Pelikán.
Ak máš pripomienku alebo si našiel chybu, napíš, prosím, na [email protected]. Ak máš super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chceš sa o svoje zážitky podeliť so svetom, neboj sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.
Špeciálne ponuky pre našich čitateľov
- Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP a tiež náš WhatsApp kanál.
- Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
- Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut.
- Ubytovanie cez Booking.com za kamošské ceny, klikni a vyhľadaj si konkrétnu destináciu.
- Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne.
Zaujala ťa táto téma alebo nám chceš niečo povedať? Napíš komentár