Nájdeš nás aj na:

Letenky

Veľmi lacná Srí Lanka od 379 eur

Snívate o dovolenke na ostrove v tvare dažďovej kvapky? Prvá veta znela výborne, ale teraz k veci. Spiatočné letenky s leteckou spoločnosťou Flydubai z Bratislavy do Kolomba teraz stoja iba 379 eur alebo 419 eur. Prečo máme ale dve rôzne ceny? Z nejakého, možno aj nepochopiteľného dôvodu, ak si kúpite letenku, ktorá obsahuje aj transfer z Viedne, za letenku zaplatíte menej. Jediné, čo musíte spraviť, je nastúpiť vo Viedni do autobusu a previezť sa na bratislavské letisko. Ak vám tých pár eur nevadí, tak kúpte letenku priamo z Bratislavy za 419 eur.

Reklama

Veľmi lacná Srí Lanka

Poznámka redakcie: Ak si vyberiete letenku s odchodom z Viedne, na Srí Lanku poletíte za ešte menej. Cena letenky z Bratislavy je 419 eur. Ak nastúpite na hlavnej železničnej stanici vo Viedni, preveziete sa autobusom do Bratislavy a ďalej pokračujete na Srí Lanku, za letenku zaplatíte iba 379 eur. Je veľmi dôležité, aby ste však na autobus nastúpili vo Viedni, keďže cesta autobusom je súčasťou akciovej tarify, a v prípade, že naň nenastúpite, letecká spoločnosť má právo vám odmietnuť nástup do lietadla. Na ceste späť už môžete cestu ukončiť v Bratislave, odporúčame ale túto informáciu, overiť si priamo u leteckej spoločnosti. Lístok z Bratislavy do Viedne môžete rezervovať už od 1 eura jednosmerne.

Snívaš o Srí Lanke? Je čas rezervovať!

Kolombo z Viedne za 379 eur

 Super lacná Srí Lanka

Kolombo z Bratislavy za 419 eur

 Super lacná Srí Lanka

 

Prečítaj si aj: 4 dôvody, prečo Slováci milujú Srí Lanku

Chceš viac skvelých cestovateľských článkov? Sleduj nás na Facebooku


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    Prosím, ohodnoťte náš článok.
Komentáre
Hore