Nájdeš nás aj na:

Amerika

Voláš sa Valentín alebo Valentína? Tu máš letenku na Island zadarmo

Áno. Pre všetkých tých, ktorý si pred svojim priezviskom píšu Valentín či Valentína máme radostnú správu. Letecká spoločnosť WOW Air, známa svojimi super lacnými letenkami do Ameriky cez Island, priniesla zaujímavú ponuku. Stačí mať valentínske meno a už tento február môžeš letieť zadarmo na Island. Má to však pár háčikov. Akých? Čítaj ďalej.

Reklama

Podmienky, ktoré je potrebné splniť k bezplatným letenkám na Valentína

Cestujúci musí letieť s niekým ďalším. To znamená, že v jednej rezervácii bude jeden cestujúci bezplatne, druhý si zaplatí plnú sumu.

Jeden z cestujúcich musí niesť meno Valentín alebo Valentína, stredné mená sa nepočítajú.

Musí ísť o obojsmernú letenku.

Rezerváciu je potrebné spraviť do 14. februára, termín uskutočnenia cesty zase musí byť niekedy medzi 10. a 19. februárom.

Rezerváciu je potrebné urobiť priamo na stránke WOW Air.

Za letenky je potrebné najprv zaplatiť, a ak spĺňaš podmienky, spoločnosť ti vráti peniaze za jedného cestujúceho.

A to najhoršie nakoniec: Odlet musí byť výhradne z letísk Boston, Chicago, New York alebo Baltimore/Washington. To znamená, že je to ponuka len pre ľudí žijúcich v USA. Máme tu nejakých Slovákov alebo Čechov za veľkou mlákou? Pozdravujeme.

Už len štyri destinácie

Len pripomíname, že nízkonákladová islandská spoločnosť WOW Air v posledných mesiacoch tak trochu bojuje o prežitie. Zrušila mnohé zo svojich pravidelných liniek a na konci minulého roka zaznamenala zlé výsledky, ktoré boli ďaleko za jej očakávaniami. Najprv to vyzeralo, že islandskú spoločnosť odkúpia národné aerolinky Icelandair, no z tejto dohody napokon nič nebolo. Aktuálne lieta WOW Air cez Island už len do štyroch amerických destinácií – Baltimore, Boston, Chicago a New York.

Zdroj fotografie: Johann68 Dreamstime.com

Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodila dcérka Eliška.

Odporúčame

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

Nemeckí vedci budú na koncertoch testovať šírenie koronavírusu https://t.co/NzeOXpNB9x5 minút dozadu
Emirates A380 mieri do ďalších destinácií. Po novom aj do Číny! https://t.co/geBY1uZIhw #letenky5 minút dozadu
Aerolinky Lauda znovu ožijú, lietať však budú pod názvom Lauda Europe https://t.co/Y04z7AbWea21 minút dozadu
Nóri zvažujú karanténu pre Čechov, Litva im už zakázala vstup https://t.co/dBm2hcRGkT #novinky39 minút dozadu
NOVÁ LINKA: Ryanair dnes úspešne spustil leteckú linku Košice – Praha https://t.co/4waGbjnS0D #letenky17 hodín dozadu
Z Viedne už kamkoľvek, Lauda smeruje na Maltu a Bratislava opäť lieta chartre https://t.co/ruDPhj7pFF #novinky17 hodín dozadu
Aerolinky TAP Air Portugal od 1. augusta obnovili lety z Prahy https://t.co/QEqdjhS6QR #letenky18 hodín dozadu
Cestovanie na Maltu: pred odletom vyplňte formulár, rúška na palube sú povinné https://t.co/BPdho1SbH0 #letenky18 hodín dozadu
Keňa od 1. augusta spustila medzinárodné lety, vyžaduje negatívny test na COVID-19 https://t.co/D3EG0NrGXU #novinky22 hodín dozadu
Najkrajší hotel v Tatrách? Lomnica si vás rozmaznáva od prvého momentu https://t.co/8Dy1HhwunQ #cestopisy23 hodín dozadu

Odporúčame tiež:

Advertisement
Advertisement
Hore