Nájdeš nás aj na:

Novinky

United Airlines losuje o víťaza celoročnej letenky a peňažnej výhry. Stačí sa zaočkovať

United Airlines losuje o víťaza celoročnej letenky a peňažnej výhry. Stačí sa zaočkovať

Členovia vernostného programu leteckej spoločnosti United Airlines budú mať možnosť zapojiť sa do losovania „Your Shot to Fly“ nahraním svojich dokumentov o očkovaní. Víťaza čaká rok lietania zdarma, vyhrať v losovaní ľudia môžu aj spiatočnú letenku a peňažné výhry.

Reklama

Okrem celoročného lietania s aerolinkami zdarma dostanú víťazi najvyššej ceny peňažnú výhru v hodnote 275 000 dolárov. Lety zdarma sú limitované počtom 26 spiatočných leteniek. Na vstup do súťaže musia ľudia splniť tieto podmienky: byť členom programu MIleagePlus, nahrať dokument o očkovaní do 22. júna a musia byť obyvateľmi USA starší ako 18 rokov, píše Simple Flying.

Medzi ďalšie skvelé ceny patrí spiatočná letenka pre dvoch spolu s peňažnou výhrou 7 700 dolárov. Lety môžu byť pritom rezervované v akejkoľvek triede do akejkoľvek destinácie, do ktorej lietajú United Airlines. Losovanie je zamerané na podporenie Američanov v očkovaní a je súčasťou národnej kampane prezidenta Bidena. Ten oznámil cieľ krajiny, ktorým je zaočkovať 70 percent dospelých obyvateľov do 4. júla.

Aktuálne sú United Airlines jedinými americkými aerolinkami, ktoré umožňujú pasažierom nahrať výsledky testov na COVID-19 a záznamy o očkovaní na svoju digitálnu platformu. CEO spoločnosti Scott Kirby povedal: „Sme hrdí, že môžeme urobiť náš podiel v podporení ľudí nechať sa zaočkovať. Vďaka vakcíne sa otvára viac a viac destinácií… a vieme, že naši zákazníci chcú lietať. Sme nadšení, že môžeme dať ľuďom dôvod naviac zaočkovať sa, aby sa mohli stretnúť so svojimi priateľmi a rodinou, či ísť na dlhoočakávanú dovolenku, čo môže byť vzdialené len jednu vakcínu.“

United Airlines ohlásili nové či opätovne spustené destinácie na leto vrátane Chorvátska, Grécka a Islandu, Talianska, Portugalska, Španielska a Francúzska. Do svojho júlového rozvrhu aerolinky pridajú viac ako 400 letov denne.

Akciové letenky do USA na budúci rok


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    Prosím, ohodnoťte náš článok.
Komentáre

Hana je z Bratislavy, kde vyštudovala žurnalistiku. Vyskúšala si život vo Varšave ako študent médií a v Berlíne ako redaktor v online magazíne. Pracovné skúsenosti ju zaviali do cestovného ruchu a tam sa doteraz cíti ako doma. Miluje víkendové city breaky po európskych destináciách, ale aj exotiku.

Hore