Nájdeš nás aj na:
thajsko

Novinky

Thajsko organizuje spolu s Tinderom výlety pre nezadaných

Thajsko organizuje spolu s Tinderom výlety pre nezadaných

Thajská organizácia cestovného ruchu nadviazala spolupráco so známou aplikáciou Tinder. Ponúkať chcú dovolenky pre nezadaných ľudí, ktorí si môžu počas pobytu nájsť partnera.

Reklama

Aby sa cestovanie po dlhšej pauze trocha nakoplo, Thajský úrad pre turizmus, oficiálna turistická organizácia, prišiel s návrhom na unikátne cestovateľské baličky pre miestnych obyvateľov.

Prvý takýto výlet prebehol 20. decembra, bezplatne, ako vyhliadková plavba pozdĺž rieky Chao Phraya v Bangkoku. Pasažieri sa zastavili v 9 chrámoch. Druhý výlet je naplánovaný na 9. januára s kapacitou 50 single záujemcov. Súčasťou bude plážová párty a koncert na ostrove Kok Khai, neďaleko pobrežia známeho Phuketu. Ďalšia cesta sa uskutoční 23. januára, pričom pôjde o celodenný výlet vlakom v provincii Lopburi. Neskôr sa majú pridať ďalšie termíny, uvádza Lonely Planet.

Akciové letenky do Thajska


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

  • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
  • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    Prosím, ohodnoťte náš článok.
Komentáre

Hana je z Bratislavy, kde vyštudovala žurnalistiku. Vyskúšala si život vo Varšave ako študent médií a v Berlíne ako redaktor v online magazíne. Pracovné skúsenosti ju zaviali do cestovného ruchu a tam sa doteraz cíti ako doma. Miluje víkendové city breaky po európskych destináciách, ale aj exotiku.

Hore