Nájdeš nás aj na:

Ázia

Thajsko zruší zákaz vstupu turistom už od 1. júla

Thajsko zruší zákaz vstupu turistom už od 1. júla

Thajská vláda vydala nariadenie, ktoré od 1. júla zruší všetky zostávajúce opatrenia na zákaz vstupu turistom do krajiny. Zahŕňa to uvoľnenie pravidiel pre zahraničných cestujúcich, ako aj zrušenie zákazu vychádzania.

Reklama

Zrušenie zákazov bude znamenať kompletné otvorenie krajiny, píše Bangkok Post.

Niektoré opatrenia, ale zostanú naďalej v platnosti. Thajská vláda momentálne pracuje na konkrétnom znení, ale očakáva sa, že bude potrebné naďalej nosiť rúška či dodržiavať sociálny dištanc.

Akciové letenky do Thajska

ZDROJ: Bangkok Post


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

  • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
  • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    5/5 - (2 votes)
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérka Eliška a Nina.

Hore