Nájdeš nás aj na:

Letenky

Super lacné Seychely iba za 349 eur

Zatvorte oči. Započúvajte sa. Horúci vánok vanúci od mora sa vám pohráva s vlasmi, počujete šum mora a štebot exotického vtáctva. Je štyridsať stupňov a vy sa za zlomok sekundy opálite do zlatista. Seychely sú dokonalá exotika, taká tá ozajstná prehnaná exotika, ktorú často vídame len v katalógoch, či na pohľadnici od tety, ktorá tu trávi najkrajšie momenty dôchodku. Seychely už nie sú destinácia pre bohatých, Seychely sa stali ľudovou destináciou, a častokrát za dovolenku na ostrovoch zaplatíte menej, ako za týždňovú dovolenku na Kanárskych ostrovoch. Aby sme vám ale toto tvrdenie dokázali, posielame dva veľmi lacné kalendáre s dvomi skvelými letenkami do raja.

Reklama

Super lacné Seychely iba za 349 eur

Letenka na Seychely stojí iba 349 eur. Odlet je z Ríma, do večného mesta sa však dostanete veľmi šikovne a priamo z Bratislavy. Celková cena letenky aj s letom z Bratislavy/Budapešti/Viedne do Ríma vás teraz vyjde extrémne málo.

A viete, čo je najlepšie na letenkách z Ríma na Seychely? Lety operujú letecké spoločnosti Emirates a Ethiopian Airlines, tej druhej sa nemusíte báť, ide o najrýchlejšie expandujúcu aerolinku afrického kontinentu. Vo flotile majú moderné lietadlá a už roky sa považujú za špičku na africkom nebi. Ak si k cene letenky priplatíte 20 eur, zastavíte sa aj v Dubaji na dva dni. Spiatočná letenka z Ríma na Seychely s dvojdňovým stopom v Dubaji stojí len 369 eur.

Rím – Seychely – Rím za 349 eur

 Idem na Seychely

Rím – Seychely – Rím + 2 dni v Dubaji za 369 eur

 Idem na Seychely

Chceš viac skvelých cestovateľských článkov? Sleduj nás na Facebooku


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

  • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
  • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    Prosím, ohodnoťte náš článok.
Komentáre
Hore