Nájdeš nás aj na:

Ázia

5* Soneva Fushi Resort & Six Senses Spa Maldivy: keď spojíte luxus a udržateľný koncept

Soneva Fushi je luxusný rezort zasadený do divokej exotickej prírody, nachádzajúci sa v biosférickej rezervácii zapísanej v zozname UNESCO. Baa Atoll je jedným z najväčších ostrovov Maldív. Soneva Fushi predstavuje jedinečný raj nachádzajúci sa v udržateľnom ekosystéme bujnej džungle, obklopený nedotknutými plážami s krištáľovou vodou. Ak patríš medzi dovolenkárov s tými najnáročnejšími požiadavkami a zároveň dbáš na udržateľnosť, toto bude ideálna voľba.

Reklama

Rezort 6*Soneva Fushi Resort & Six Senses Spa ponúka 64 ostrovných a 8 vodných víl

64 súkromných ostrovných víl je zasadených do bohatej džungle. Všetky majú rozľahlé obytné priestory a poskytujú výhľady na východ alebo západ slnka, väčšina z nich má vlastné bazény a nachádza sa len pár krokov od pláže. Najviac však ohúri osem vodných víl nachádzajúcich sa priamo nad vodnou hladinou a ponúkajúcich terasu so súkromným bazénom a tobogánom.

Soneva Fushi Resort 8 chatiek
Soneva Fushi Resort chatka s tobogánom
Soneva Fushi Resort chatky na ostrove

Vily orientované na západ potešia milovníkov šnorchlovania

Táto strana je ideálna pre tých, ktorí obľubujú objavovať bujný morský svet. Odtiaľto je možné vidieť susedný ostrov Eydhafushi, vzdialený približne 650 metrov.

Soneva Fushi Resort ostrov

Východná strana ostrova je ideálna pre zamilované páry

Vychutnaj si nerušený výhľad na more. Východné vily sú ako stvorené pre tých, ktorí vstávajú skoro a chcú si vychutnať súkromie.

Soneva Fushi Resort pláž

Špičková gastronómia, open air kino a hvezdáreň

Objavuj medzinárodnú gastronómiu a autentické kulinárske zážitky od popredných svetových šéfkuchárov. Zoznám sa s hviezdnou zostavou michelinských kuchárov z celého sveta. Uži si v tomto rezorte vzácne chvíle so svojimi blízkymi vo veľkolepom prostredí a s úžasnou atmosférou, o ktorú sa postará personál.

Soneva Fushi Resort jedlo

Kino Paradiso

Pozri si klasické a najnovšie filmy pod hviezdami v open air kine, zatiaľ čo ti šéfkuchári pripravia chutnú večeru. Môžeš si tiež objednať osviežujúce koktaily, bezplatný popcorn a zmrzlinu.

Soneva Fushi Resort kino

Súkromné pozorovanie hviezd

Nechaj sa vtiahnuť do hĺbok vesmíru pozorovaním nočnej oblohy v hotelovej hvezdárni cez najmodernejší teleskop. Hotelový astronóm ti predstaví nádheru galaxií. Pre tých, ktorí sa chcú dozvedieť viac, majú možnosť zúčastniť sa na súkromnom vyučovaní astronómie.

Soneva Fushi Resort hvezdáreň

Nechaj sa rozmaznávať vo wellnesse

Ponuka liečebných procedúr v hoteli Soneva Soul spája tradičné liečebné terapie a starodávne rituály zahŕňajúce ajurvédu, tradičnú čínsku medicínu, bylinkárstvo a inovatívne liečebné metódy akými sú vitamínová terapiu, hyperbarickú kyslíková terapia a ozónovú terapiu.

Soneva Fushi Resort wellness

Potápanie na Soneva Fushi

Inštruktori PADI v potápačskom centre Soleni sú zárukou, že vždy získaš prvotriedne zážitky z potápania. V okolí letoviska sa nachádza množstvo potápačských lokalít s bohatým morským životom, vďaka ktorým zažiješ neopakovateľný zážitok.

Soneva Fushi Resort potápanie

Obľúbená destinácia celebrít

Tento čarovný rezort obľubujú aj rôzne známe svetové osobnosti. Práve na tomto mieste nedávno uverejnil fotku na sociálnej sieti Instagram hviezdny šéfkuchár Jamie Oliver so svojou manželkou. Dvojica si tu po 23 rokoch obnovila svoj manželský sľub.

Lacné letenky na Maldivy


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    Prosím, ohodnoťte náš článok.
Komentáre

Dominika pochádza z Bratislavy a je absolventkou fakulty masmediálnej komunikácie. Počas štúdia si vyskúšala prácu v niekoľkých online redakciách zameraných na šport, hudbu, životný štýl a cestovanie. Zúčastnila sa marketingovej a novinárskej stáže v Portugalsku. Za svoje vysnívané destinácie považuje Juhovýchodnú Áziu, Kanadu, Nový Zéland, Austráliu, Indiu......a vlastne všetky. Riadi sa heslom: „Cestovať znamená žiť.“

Hore