Nájdeš nás aj na:

Novinky

Viedeň zadarmo. Slovak Lines má Nový Travel Pass pre nekonečné cestovanie

Viedeň zadarmo. Slovak Lines má Nový Travel Pass pre nekonečné cestovanie

Travel Pass je digitálny „poukaz“ Slovak Lines, ktorý si raz kúpite a následne ho používate na získavanie cestovných lístkov na konkrétne spoje za 0 eur.

Reklama

Travel Passy sú platné na určité časové obdobie. Niektoré počas tohto obdobia môžete použiť na získanie obmedzeného počtu lístkov, s inými „nekonečnými“ získavate lístky za 0 eur v neobmedzenom množstve.

Sledujte náš web a aktivujte si upozornenia v mobilnej aplikácii. O každej našej novinke vrátane nových Travel Passov sa dozviete ako prví a vždy budete cestovať najvýhodnejšie.

Dva Travel Passy v ponuke

Mesačný Travel Pass do Hainburgu

Zóna: Bratislava – Hainburg
Cena dospelý: 60 €
Cena študent a dieťa: 30 €


Travel Pass na tejto trase má platnosť 30 dní a využiť ho môžete maximálne na 60 jednosmerných jázd na trase Bratislava – Hainburg akýmkoľvek smerom.

Nekonečná Viedeň

Zóna: Bratislava – Viedeň
Cena: 49 €


Travel Pass platí po zvyšok roka 2020 na získanie jednosmerných cestovných lístkov na trase Bratislava – Viedeň akýmkoľvek smerom.

Ako kúpiť Travel Pass od Slovak Lines?

1. Prihláste sa

Travel Pass si môžete kúpiť ako zaregistrovaný zákazník online na webe Slovak Lines. Nie je možné kúpiť ho v pokladni ani u vodiča autobusu.

2. Zvoľte si zónu a trasu

Poukazy sú dostupné obojsmerne pre zóny:

Bratislava – Viedeň (Nekonečná Viedeň)

Bratislava – Hainburg

3. Platnosť a počet jázd

Bratislava – Hainburg 
Travel Pass na tejto trase má platnosť 30 dní a využiť ho môžete maximálne na 60 jednosmerných jázd.

Bratislava – Viedeň (Nekonečná Viedeň)
Je platný do konca roka 2020 a využiť ho môžete na získanie jednosmerných cestovných lístkov na trase Bratislava – Viedeň akýmkoľvek smerom.

Travel Pass je neprenosný a používať ho môže iba cestujúci, ktorý si ho zakúpil so svojim zákazníckym účtom. Meno a priezvisko v účte musí byť totožné s dokladom totožnosti.

4. Nakupujte zvýhodnené lístky

V zákazníckej zóne na webstránke alebo v mobilnej aplikácii si aktivujete svoj Travel Pass a následne s ním dokončíte nákup lístka. Lístky sa nakupujú vždy jednosmerné.

Viac info o ponuke priamo na stránke Slovak Lines.


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    Prosím, ohodnoťte náš článok.
Komentáre

Už päť rokov pre teba náš tím loví lacné letenky, dovolenky a píše tipy na cestovanie po celom svete. V našej slovenskej redakcii sedí Hanka, Katka, Aďa a Roland, ktorí pre teba hľadajú to najlepšie zo sveta cestovania 24 hodín, 7 dní v týždni.

Hore