Nájdeš nás aj na:

Novinky

Slovak Lines umožňuje rezervovať lístky na autobus cez Instagram (+súťaž)

Slovak Lines umožňuje rezervovať lístky na autobus cez Instagram (+súťaž)

Slovenský autobusový dopravca Slovak Lines spustil zaujímavú novinku: Instagramový rezervačný systém. Ako to funguje? Na Instagrame @slovaklines pribudlo niekoľko príspevkov, ktoré ti dajú zmysel vo chvíli, keď sa na ne pozrieš ako na celok. Ukazujú ti totiž sedenie v autobuse.

Reklama

Zapoj sa do súťaže, môžeš vyhrať cestu zadarmo

Súčasťou tejto série fotiek je súťaž, ktorá to celé vysvetľuje. Vyhrať môžeš 2 lístky v špeciálnom autobuse na EuroPride Parade vo Viedni na 15 júna.

Ako sa teda zapojíš? Je to jednoduché, klikni na profil Slovak Lines na Instagrame, a napíš pod obrázok dvojsedačky, kde chceš sedieť. Treba tam uviesť „chcem tieto miesta.“ Komentár môžeš pridať aj pod viac obrázkov.


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    5/5 - (1 vote)
Komentáre

Už päť rokov pre teba náš tím loví lacné letenky, dovolenky a píše tipy na cestovanie po celom svete. V našej slovenskej redakcii sedí Hanka, Katka, Aďa a Roland, ktorí pre teba hľadajú to najlepšie zo sveta cestovania 24 hodín, 7 dní v týždni.

Hore