Nájdeš nás aj na:

Letenky

Skvelý výpredaj leteniek do Európy!

Európa je krásna a rozmanitá. S tým asi súhlasí každý z nás, a preto ju treba prebádať celú. Nádherné hory, úrodné nížiny, krásne mestá, ktoré prikladajú svoje kúsky do mozaiky bohatej histórie. Letenky do úžasných európskych metropol za nízke ceny. Či už sa vyberiete do Ríma, alebo máte chuť na Barcelonu. Lietajte s ľahkosťou a pohodlne.

Reklama

obrazok

1. Rím

V Ríme sa vrátite späť do čias Júlia Cézara, veľkých cisárov, filozofov, rečníkov a nebojácnych gladiátorov. Znamenitá gastronómia a umenie vás pohltí a vy si užijete život v štýle veľkého Ríma.

Letenky do Ríma za 85 € nájdete TU.

Rim

2. Štokholm

Zažite polárne dni, alebo polárne noci. Štokholm je mesto, kde slnko svieti aj v noci. Žije sa tu super a ľudia dbajú na životné prostredie a ekológiu. Benátky severu vás pozývajú na úžasný severský výlet.

Letenky do Štokholmu za 89 € nájdete TU.

Stockholm

3. Nice

V Nice je jednoducho krásne. Príjemné prostredie, v ktorom si človek naozaj oddýchne. Dovolenkári si pochvaľujú eleganciu mesta. Prejdite sa promenádou, užite si výhľad na more a hory. Jachty kotviace v prístavoch sa húpu v rytme vĺn a vy z diaľky počujete štebot čajok.

Letenky do Nice za 89 € nájdete TU.

Nice

4. Hanover

Vitajte v Hanoveri. Utešené nemecké mesto s prekrásnou architektúrou. Drevom vykladané fasády, tehlové kostolíky dotvárajú kolorit a atmosféru mesta. Hanover má prezývku aj „mesto záhrad“. Jeho prekrásne záhrady sa tiahnu celým mestom, príjemne sa tam zrelaxujete.

Letenky do Hanoveru za 89 € nájdete TU.

Hannover

5. Amsterdam

Amsterdam je miestom pre mladých. Je to elegantné a dynamické mesto, v ktorom to naozaj žije. Nakúpite suveníry v gift shopoch, navštívite múzeum Madame Tussauds a odfotíte sa so slávnymi osobnosťami. Amsterdam nie sú iba tulipány, bicykle, dreváky a veterné mlyny, je to aj povestný Red Light District, ktorý podporuje dospelejší druh zábavy.

Letenky do Amsterdam za 99 € nájdete TU.

Amsterdam fotka

6. Barcelona

Barcelona je úžasné mesto, ktoré musíte milovať. Spoznajte stavby famózneho Gaudího a užite si nádherné výhľady na more. Barcelona sa pýši povestným nočným životom, takže sa tu určite nebudete nudiť.

Letenky do Barcelony za 115 € nájdete TU.

Barcelona 1

7. Paríž

Najkrajšie mesto Európy, v ktorom každý dom rozpráva svoj romantický príbeh. Mesto, ktorému výsostne kraľuje Eifellovka. Múzeum Louvre pod jednou strechou skrýva poklady tisícročí. Nádherné parky a záhrady robia toto mesto ešte príjemnejším, kde zažijete veľa kultúrnych zážitkov z prvej ruky.

Letenky do Paríža za 119 € nájdete TU.

Pariz 1

Lietajte múdro s Pelipeckami. Náš facebook nájdete TU


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    Prosím, ohodnoťte náš článok.
Komentáre

Už päť rokov pre teba náš tím loví lacné letenky, dovolenky a píše tipy na cestovanie po celom svete. V našej slovenskej redakcii sedí Hanka, Katka, Aďa a Roland, ktorí pre teba hľadajú to najlepšie zo sveta cestovania 24 hodín, 7 dní v týždni.

Hore