Nájdeš nás aj na:
edinburgh

Koronavírus

Škótsko zruší všetky covidové obmedzenia od 21. marca

Škótsko zruší všetky covidové obmedzenia od 21. marca

Škótsko ukončí 21. marca všetky covidové obmedzenia. Už skôr, od budúceho pondelka, zruší používanie covidových certifikátov na vstup na kultúrne či športové podujatia. Informuje o tom BBC.

Reklama

Zákonné obmedzenia týkajúce sa koronavírusu v Škótsku vrátane nosenia rúšok skončia 21. marca 2022.

Prvá ministerka Nicola Sturgeonová však uviedla, že ľuďom bude stále odporúčať nosiť rúška v obchodoch, či vo verejnej doprave.

Ešte skôr, teda 28. februára skončí systém očkovacích pasov v krajine.

Akciové letenky do Škótska


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    5/5 - (1 vote)
Komentáre

Už päť rokov pre teba náš tím loví lacné letenky, dovolenky a píše tipy na cestovanie po celom svete. V našej slovenskej redakcii sedí Hanka, Katka, Aďa a Roland, ktorí pre teba hľadajú to najlepšie zo sveta cestovania 24 hodín, 7 dní v týždni.

Hore