Nájdeš nás aj na:

Ázia

Leť s 5* Singapore Airlines do Ázie od 599€! Čaká ťa Phuket, Vietnam aj Bali

Letecká spoločnosť so sídlom v Singapure aktuálne ponúka parádne ceny a ty si tak jej 5* servis môžeš vychutnať cestou do Ázie už od 599€. Z Prahy poletíš leteckou spoločnosťou Lufthansa do Mníchova resp. Frankfurtu a potom si už môžeš naplno užiť peckové Singapore Airlines do svojho vysnívaného cieľa.

Reklama

Phuket so Singapore Airlines

Phuket môžeš rezervovať v období od marca do júna. Aj pri týchto letenkách máš k dispozícii batožinu do 25 kg a dva prestupy – v Mníchove a v Singapure.

Phuket

Phuket ponúka toľko rozmanitosti, že nebudeš vedieť, čo skôr. Najmä je známy pre svoje perleťovo biele pláže, ale ani tie nie sú rovnaké. Vybrať si môžeš od luxusných rezortov s plážovými klubmi až po pokoj, na ktorý narazíš na juhu ostrova. Za párty a bohatým nočným životom sa zase jazdí na pobrežie Patong. Atmosféru sa potom vydaj nasať k chrámu Wat Chalong alebo k Veľkému Buddhovi. Pre váhavých sme spísali kompletný itinerár.

Phuket

Vietnam so Singapore Airlines

Singapore Airlines pre teba majú Vietnam opäť s lukratívnymi termínmi aj na od februára do júna. Letenka z Budapešti zahŕňa prestup v Mníchove a v Singapure. Rovnako ako pri ostatných letoch sa aj do Hanoja či Hočiminovho mesta môžeš zbaliť do 25kg batožiny.

Krajina ohromujúca svojou naturálnou krásou a kultúrnymi pamiatkami, plná dynamických miest a čarovných dediniek. Vietnam je exotickou destináciou, kde ťa čakajú nezabudnuteľné zážitky na každom kroku.

Či už sleduješ sureálny mix vápencových ostrovov z terasy svojej plážovej chatky v Halong Bay, alebo sa vydíš do jedného z najkrajších jaskynných systémov na svete v národnom parku Phong Nha-Ke Bang, všetko tu má „wow faktor“. Kitesurfovanie v tropických vodách ti zvýši dávku adrenalínu v krvi, a turistika po nekonečných zelených kopcoch ti zase navodí úžasný pocit harmónie.

Vietnam je vyhľadávaný aj pre relaxačné pobyty. Tradičné procedúry vám urobia v luxusných mramorových chrámoch, ale aj v malých rodinných masážnych salónoch, kde sa môžete nechať vymasírovať aj so študentským budgetom.

Akciové letenky Singapore Airlines

Prečo letieť do exotiky so Singapore Airlines?

 • Pýšia sa statusom 5* aeroliniek.
 • Majú jednu z najpohodlnejších ekonomických tried vôbec – dostatok miesta, pohodlné sedenie, aj kozmetický balíček plný najnutnejších drobností, ako pasta či zubná kefka.
 • Po celú dobu letu ťa bude baviť špičkový zábavný systém KrisWorld. K dispozícii budeš mať 11-palcový monitor a nepotrebuješ ani vlastné slúchadlá.
 • Kompletný servis – menu pozostávajúce z 3 jedál dostaneš na ceste do Ázie niekoľkokrát, rovnako tak si môžeš objednávať neobmedzené množstvo pitia
 • A to všetko je nakoniec doplnené úžasným personálom!

Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov

 • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP a tiež náš WhatsApp kanál.
  • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
  • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut.
  • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne.

  5/5 - (7 votes)
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérka Eliška a Nina.

Hore