Nájdeš nás aj na:
saudia

Ázia

Aerolinky SAUDIA pridávajú lety do TOP destinácií Ázie, z Viedne už budú lietať každý deň

Aerolinky SAUDIA pridávajú lety do TOP destinácií Ázie, z Viedne už budú lietať každý deň

Saudskoarabské aerolinky SAUDIA oznámili nové spojenia s medzipristátím v metropole Jeddah a Rijád. Od 23. júna tiež pridajú viac letov z Viedne (poletia až 7-krát týždenne). To poskytne ešte väčšiu flexibilitu pre slovenských cestujúcich smerujúcich s touto leteckou spoločnosťou do Ázie.

Reklama

SAUDIA pridáva lety z Viedne a tiež ázijské topky

Saudskoarabský národný vlajkový dopravca SAUDIA tak zvýši v nadchádzajúcich mesiacoch počet letov do destinácií po celom svete. Tu sú najzaujímavejšie linky pre našincov.

 • Bangkok (Thajsko) – od 26. marca 2023 pridal saudský dopravca 3 ďalšie lety medzi thajským hlavným mestom a Saudskou Arábiou. SAUDIA tak lieta do Thajska 10-krát týždenne, pričom z Jeddah lieta do Bangkoku denne a z Rijádu, hlavného mesta Saudskej Arábie, 3-krát týždenne.
 • Soul (Južná Kórea) – od 26. marca 2023 SAUDIA premáva do Soulu 4-krát týždenne
 • Kanton (Čína) – od 26. marca 2023 – 3-krát týždenne
 • Kuala Lumpur (Malajzia) – od 26. marca 2023 – 3-krát týždenne
 • Singapur – od 26. marca 2023.- 3-krát týždenne
 • Jakarta (Indonézia) – od 28. marca 2023 – 28-krát týždenne

Pripomíname, že s touto spoločnosťou možno letieť veľmi lacno do Thajska, Indie, Malajzie, ale aj na Filipíny či Maldivy. Cena spiatočnej letenky začína na sume 499 eur.

Akciové letenky SAUDIA

Prečo letieť s aerolinkami Saudia?

SAUDIA patrí medzi špičkové blízkovýchodné aerolinky. Nás na prvý pohľad zaujali najmä nové lietadládostatok priestoru na nohy už v ekonomickej triede vrátane nožných operadielfamózne jedlo a niekoľko ďalších detailov ako napríklad bezplatný amenity kit (komfortný balíček s kozmetikou).

Niektorých síce nepoteší, že aerolinky na palube nepodávajú alkoholické nápoje, no táto letecká spoločnosť to brilantne nahrádza ponúkanými gastronomickými zážitkami a výborným servisom počas celej cesty.

Zdroj: Aviationsourcenews


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

 • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
 • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
 • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
  • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
  5/5 - (2 votes)
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérka Eliška a Nina.

Hore