Nájdeš nás aj na:

Letenky

NOVINKA: Istanbul priamo z Bratislavy s Pegasus Airlines od 129€!

NOVINKA: Istanbul priamo z Bratislavy s Pegasus Airlines od 129€!

Od 15. mája 2024 pribudla na bratislavskom letisku M. R. Štefánika nová destinácia, a to rovno do Istanbulu v Turecku, na medzinárodné letisko Sabiha Gokcen (SAW). Novú leteckú linku do tejto mimoriadne populárnej destinácie prevádzkuje turecká letecká spoločnosť Pegasus Airlines. Pre cestovateľov je táto turecká metropola zároveň výborná prestupná stanica do ďalších destinácii v Ázii či Afrike.

Reklama

Najdôležitejšie informácie o novej linke a spojeniach do Turecka

 • Nová priama linka do tureckej metropoly Istanbul je v prevádzke od 15. mája 2024.
 • Z Bratislavy sa lieta 2-krát týždenne (vždy v stredu a nedeľu). Ide už o tretie pravidelné letecké spojenie do Turecka.
 • Z Bratislavy sa celoročne lieta do tureckého letoviska Dalaman, ktoré prevádzkuje Ryanair.
 • Okrem toho letecký dopravca Pegasus Airlines prevádzkuje od 15. mája tohto roku aj priamu leteckú linku na tureckú riviéru, do dovolenkovej destinácie Antalya.

Lacné letenky do Istanbulu z Bratislavy

Istanbul z Bratislavy priamo a za dve hodinky

„Pre bratislavské letisko je to obrovský úspech, za ktorým stojí celý tím ľudí s niekoľkých rezortov. Toto letecké spojenie umožní cestovanie nielen do Istanbulu, ale môže slúžiť aj ako prestupná stanica na ďalšie regionálne alebo diaľkové letecké linky do Ázie či Afriky. Som rád, že tak môžem uvítať na bratislavskom letisku nového leteckého dopravcu, spoločnosť Pegasus Airlines, ktorá bude prevádzkovať lety z Bratislavy vôbec po prvý krát,“ dodáva Ing. Dušan Novota, generálny riaditeľ a predseda predstavenstva Letiska M. R. Štefánika.

Pegasus Airlines je turecký letecký dopravca, ktorý sídli v Istanbule. Z Letiska M. R. Štefánika bude lietať napríklad s lietadlami typu Airbus A320-214 a Boeing 737-800. Let trvá dve a štvrť hodiny a pristanete na letisku SAW – Istanbul Sabiha Gokcen Airport.

Zdroj foto – Shutterstock.com

Zdroj: BTS.AERO


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


 • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
  • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
  • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
  • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
  5/5 - (1 vote)
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérka Eliška a Nina.

Hore