Nájdeš nás aj na:

Letenky

Prečo letieť do New Yorku z Budapešti za 429 eur

New York je veľmi vďačná destinácia. Je úplne jedno, kedy sa rozhodnete pre cestu do Veľkého Jablka, pretože vás nikdy nesklame. New York je krásny v lete aj na jar, v zime aj na jeseň. Preto je perfektná správa, že Air France teraz ponúkol letenky do New Yorku z Budapešti len za 429 eur v termínoch od júna 2016 do marca 2017!

Reklama

Z Budapešti do New Yorku len za 429 eur

Chcem New York s Air France

New York z Košíc

Prečo letieť do New Yorku s Air France

Air France lietadlo

Super rýchly nástup do lietadla, ak si palubnú vstupenku stiahnete do aplikácie, nemusíte vôbec nič tlačiť, ani robiť check-in na letisku, stačí ak prídete k pultu, odovzdáte batožinu a hneď ste na bezpečnostnej kontrole.

letisko Charless de Gaulle

Svoju cestu začnete na letisku v Budapešti, odkiaľ poletíte na hlavné parížske letisko – Charles de Gaulle. Dlhé roky patrilo medzi najmenej obľúbené v Európe. Dnes to už vôbec neplatí – letisko je obrovské a často sa stretnete aj s takýmito prázdnymi chodbami. K lietadlu sa tak dostanete super rýchlo. Letisko je veľmi pekné, francúzi jednoducho vedia, ako cestovať štýlovo.

pohodlie letisko Paríž

Neradi čakáte na lietadlo? S Air France si každý pasažier môže oddýchnuť v luxusných kreslách a k dispozícii majú aj francúszku a svetovú tlač, a dokonca úplne zadarmo. Ak si stiahnete aplikáciu AF Press, Air France vám do mobilu nahrá aj magazíny či časopisy. Služba je zadarmo pre všetkých cestovateľov, ktorí majú platnú letenku s aerolinkou.

Lietanie s Air Franceapp

Aplikácie leteckej spoločnosti Air France sú skvelé a fungujú presne tak ako facebook, teda máte newsfeed a ten vás upozorní, ak sa v rezervácii niečo zmenilo, alebo keď je už napríklad čas, urobiť si check-in.

Letisko Paríž internet zadarmo

A samozrejme, na celom letisku máte k dispozícii aj bezplatný vysokorýchlostný internet a v niektorých odletových zónach aj kútik pre fanúšikov PlayStation hier!

IMG_5844

Na palube lietadla vás čaká skvelý servis a veľké množstvo multimediálnej zábavy. Najnovšie filmy v rôznych jazykových mutáciach, spravodajstvo, hry, svetové noviny alebo jednoducho možnosť sledovať aktuálnu pozíciu vášho letu.

IMG_5847

A to jedlo! Sami sme ho otestovali a môžeme pokojne povedať, že v rámci ekonomickej triedy ide o jednu z najlepších ponúk. Či už sa jedná o raňajky, obed alebo večeru. Aj ponuka nápojov je veľmi pestrá. Živo si pamätáme, ako sa nás letuška po ceste spýtala, či si dáme kávu, čaj alebo francúzsky cognac.

IMG_5846

IMG_5856

IMG_7067

Francúzi sú skvelí zabávači. Presvedčí vás o tom aj inštruktážne video Air France.

IMG_7053

Prečítajte si aj: Prečo je New York vždy dobrý nápad a prečo nevynechať prechádzku ponad jeho ulice.

New York za 399 eur

Z Budapešti do New Yorku len za 429 eur

Chcem New York s Air France

Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na redakcia@pelipecky.sk. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na novinky@pelipecky.sk. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodila dcérka Eliška.

Odporúčame

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

Testovanie otvára cestovanie! Ak budeme teraz zodpovední, čoskoro opäť balíme kufre na dovolenku https://t.co/Wd3hA2kuD6 #novinky2 hodiny dozadu
PONUKA DŇA: Dovolenka doma tento víkend za 0 €, až potom Maldivy https://t.co/cicacQblBM #novinky2 hodiny dozadu
Letiská v New Yorku budú za nenosenie rúšok rozdávať pokuty https://t.co/KlqputllVC #letenky4 hodiny dozadu
Vianočné trhy v Nurembergu patria medzi najstaršie v Nemecku. Tento rok sa nekonajú https://t.co/tOmGlz81Ho #novinky5 hodiny dozadu
Michelinská reštaurácia v Budapešti podáva luxusné jedlo na kolotoči https://t.co/aJ0F2oULDh #novinky6 hodiny dozadu
Konečne! Na trase Londýn – New York spustia bezplatné rýchlotesty na COVID-19 https://t.co/R89On7teXs #letenky1 deň dozadu
Tip na netradičné ubytovanie na Slovensku – Kutica https://t.co/k3pOM7JPhS #dovolenky1 deň dozadu
Maurícius ponúka víza na dlhodobý pobyt. Tu sú podmienky https://t.co/XF9YbLn11T #novinky1 deň dozadu
THAI Airways predávajú tašky vyrobené zo starých záchranných viest https://t.co/KZAOtM1ymi #novinky1 deň dozadu
Bude testovanie na hraniciach? Sprísnia režim s ČR? Odpoveď prinesú najbližšie dni https://t.co/Alwufub9W8 #novinky1 deň dozadu

Odporúčame tiež:

Reklama
Reklama
Hore